Otomatik sigorta primi azaltmak için 5 hizli yolu

Otomatik sigorta primi azaltmak için yollar mi ariyorsunuz? Otomatik sigorta oranlari yas, geçmis davranis ve geçmisi gibi diger faktörler de dahil olmak üzere faktörlere sarmal olarak olabilir. Ancak, hile yillik ödeme kapali azaltmanin yollarini bulmaktir. Biz otomatik sigorta primi azaltmak için 5 hizli yollarini basladi.
Ipucu 1: indirilemeyen artirin
Yerine daha iyi bir ödeme plani cebinde gitme, en düsük indirilemeyen almaya çalisirken durdurun. Bir sey aracinizin olursa Indirilecek sigorta poliçesi Bu gazete prim miktarini azaltmak için kolay bir yoludur devreye giriyor önce ödediginiz miktari, ancak, bu durumda açiktir – Sen karsilamak için daha fazla findik gerekiyor önce bir iddia girmeden ilk giderleri,.
Ipucu 2: Bir garajda park edebilirsiniz
Sigorta primi azaltmak için en basit yollarindan biri, garaj, kisisel veya ticari kuruluslar arabanizi park etmektir. Bu bazi durumlarda prim yaklasik 20% çizmek için yardimci olur. Bir garajda, araç çalinmis veya sideswiped alma sansi oldukça düsüktür. Bir garajda bir islem hizi ve normal orani arasinda bir fark neden olabilir.
Ipucu 3: kule ve müzakere
Müzakere geleneksel alisveris daha iyi bir sey. Eger servis saglayicisina yerlestirmeden önce, sizinle en az üç dört ödül oldugundan emin olun. Eger fiyat, ama tüm is için satin almayin emin olun.
Ipucu 4: Defansif sürüs kursu alin
Birkaç kisi fark. Bir devlet Defansif sürüs kursu onaylanan gönüllü olarak,% 10 prim indirim keyfini çikarabilirsiniz. Ama bu konuda da sigorta ile kontrol edin.
ucu 5: kapsama azaltmak
Peki, kapsama azalma belki de otomatik sigorta primi azaltmak için en kolay yoludur. Ancak, bu karar vermede, dikkatli ve sagduyu egzersiz öneririz. Bu tasarruf degil, ayni zamanda kapsama sinirlayabilir.