gerçekten ucuz araba sigortasi – burada baslar

Eger yasadiginiz yere bagli olarak almak gibi her zaman gerçekten ucuz araba sigortasi, ya da ucuz olsun emin olmak için en iyi yolu, araç tipini sürücü ve aracinizin güvenlik özellikleri, en basindan baslamaktir. Bu sürüs kayit yakindan ilgilenerek anlamina gelir.

Bir kez sürücü belgesi almak, bir sürüs kayit denir olacaktir. Bir sürüs rekor bir sürücü karne gibi tür, ancak, sürüs kayitlari kötü notlar kaydedin. Eger sürüs kariyeri boyunca kendinizi bulmak herhangi bir sürüs ile ilgili reçel puan seklinde sürüs kayit üzerinde kaydedilecektir. Her devletin kendi sürücü puan sistemi vardir, çünkü her trafik ihlali, kural ihlali, bilet, kaza, vb almak noktalarinin sayisini yasadiginiz durumuna baglidir.

Sürücü araç sigorta poliçesi sunmak için olsun ya da olmasin, hem de pahali ya da ucuz sürücü araç sigorta poliçesi nasil olacak belirlerken göz önüne alindiginda araç sigorta sirketleri bir sürücünün sürüs rekor bakin. Yildiz sürüs kayitlari olanlar sürücülerin sürüs kayitlarina birkaç nokta ile bu sürücüleri daha çok ucuz araba sigortasi tirnak almak olasiligi daha yüksektir.

, En basindan beri güvenli bir sürücü olma, ve kalan olarak, bir gerçekten ucuz araba sigortasi teklif alma sansiniz artiyor.

Eger sürüs kayit üzerinde bir leke gelistirmek yaparsaniz Ancak, büyük olasilikla sürüs hayatinin geri kalani için yarali olmayacaktir. Çogu devletlerin size sürüs kayit noktalari düsürebilir hangi sistemleri var. Birçok devletler bile böyle bir defansif sürüs dersi alan olarak, tamamen noktalari önlemek için diger seçenekleri seçmenizi saglar. Unutmayin, bu nokta düsürücü veya nokta-kaçinma seçenekleri yararlanmak için önemlidir, aksi halde zor gerçekten ucuz araba sigortasi almak için bulabilirsiniz.