i kritik sigorta ihtiyacim var

Kritik hastalik sigortasi böyle kanser, kalp krizi ya da inme gibi kritik bir hastalik tanisi olsaydi mali zarar olur herkes için bir nimettir olabilir. Bu gibi bir sey olmasi gerektigini, daha sonra faturalari yakinda ipotek, saglik faturalari varsa, ailenizin bakimi ve gelecekte de dahil olmak üzere, faturalari monte olur – bu tüm devreye girer.

Kritik hastalik kapak istediginiz gibi kullanilabilecek bir vergisiz toplu ödeme verir. Bazi insanlar ipotek ödemek, digerleri onlari karsilamak için kendi yapilacak gerekebilir herhangi bir degisiklik yapmadan birlikte onlarin her gün fatura ödeme devam izin özel tibbi tedavi için ödeme veya banka koymak için kullanabilirsiniz kendi hastalik.

Bu politika kapsaminda hastaliklar firmadan firmaya hem de size politikasi için ne kadar ödeme olarak degisir. Orada mevcut politikasi, çok çesitli ve kapak seviyesi, kapak dahil ne de sigorta için ödeme ve ne kadar belirleyecektir. Ancak politika ödeme göze ne için avantajlar sunan bazi sirketler ile, bir ölçüde uyarlanabilir.

Onlari içinde birçok istisnalar vardir sigorta herhangi bir tür olarak tam kritik sigorta poliçeleri, anlamak zorunludur. Politikalar sadece içlerinde listelenir ve bunlar genellikle kalp krizi, inme, pas ve multipl skleroz bir organ, kanser, koroner kalp herhangi bir büyük nakli içerir kosullari için disari ödeyecek.

Hatta bu politika içinde belirtilen olmasi ile ancak yine de bu bazi politikalar disinda oldugu gibi kalp problemleri, anjin gibi olmadigini kanit olmasi bazi sigorta ile örnegin, kesme ve kuru oldugu anlamina gelmez. Yani her zaman küçük baski okumak ve ne oldugunu ve politika kapsaminda degildir emin olun.

Bir ilke ve kritik bir sigorta poliçesi üzerinde bir iddia genellikle 17 ve 70 yaslari arasinda disari alinabilir yapmadan önce genellikle bir bekleme süresi olacak.