kendi kendinizi sigorta ve para tasarrufu

Biz sigorta satin nedeni beklenmedik bir felaket olusmasi durumunda evlerimizde degerli seyler korumaktir. Olmasi gerektigi gibi evlerinde ya da araçlarda sigorta satin düsünmeye Bazi insanlar kadar zaman olmayabilir. Sadece devam edin ve çok bilgi ya da düsünce olmadan alabilirsiniz. Bu biraz düsünce ve çaba bu yüzden bu büyük bir karar.

Kendini sigorta satin alirsaniz çok para kaydedebilirsiniz yollarindan biridir. Kendinizi sigortasi hakkinda biraz bilgi sahibi eger bu kendiniz yapmak mümkün olacak. Kendini sigorta temel fikir indirilemeyen seçeneklerini kullanarak ve gereksiz kapsama ortadan kaldiriyor. Daha yüksek bir muafiyet prim size para kazandirir. Bu kendi kendine sigorta diyorlar. Eger 100 $ 500 indirilemeyen degistirmek bir risk alinir, bu fiziksel hasar 500 $ riski olusturur. Bu ev sahibi sigorta poliçesi üzerinde de yapilabilir. Size ödeme ve herhangi bir büyük kayiplar için kapali olmasi prim daha düsük olacagini yaptiginizda.

Bu uzun vadede size çok para kazandiracak. Sizin muafiyetler 500 $ veya daha yüksek tutulmasi prim dolar çok kazandiracak. Ayrica, size para kazanmak için otomatik ve ev sahiplerine sigorta ortadan kaldirabilir seçenek vardir. Bazen kiralama geri ödeme ve çekme faydalari otomatik sigorta eklenir. Bu ögeler için kendini sigorta Eger çok prim dolar kaydedebilirsiniz.

Eger bütün kendini sigortalanmasi kavrami kavramak Eger kendinizi çok para kaydedebilirsiniz ve bu sigorta satin almak için çok daha kolay olacaktir. Bu yüzden disari çikmak ve sigortalanmasi kendi hakkinda ögrenmek veya yerel sigorta acentasi isteyin. Siz de kendinizi para demetleri kaydedebilirsiniz.