kredi ödeme koruma sigortasi ve tüketim toplumu

Kredi ödeme koruma sigortasi o anda daha topluma daha uygun olmamisti. Bu bir bütün olarak Ingiltere’nin nüfusu su anda daha fazla borçlu olmamisti oldugu bir gerçektir. Daha çok bireylerin kendi olanaklarinin ötesinde harcama ve daha sonra kendi eylemlerinin sonuçlarini kadar bakan dogrudan bir sonucu olarak borç artmaktadir.

Ancak, borç mutlaka asiri harcama bir sonucu olarak gelmeyebilir. Bu sadece bireylerin yasam maliyeti ve kazanç gerçek düzeyi arasindaki uçurum bir sonucu olarak hayatta kalmak için borçlanmak zorunda olabilir. Noel birçok aile kendi kutlamalar için ödemek için kredi alirken yillik bir zaman bir örnektir. Ne bir bireyin kendi isini bile kaybetmis olur? Nasil borç sonra kendi hayati etkileyecek? Kredi ödeme koruma sigortasi çekici bir umudu haline gelir yerdir.

Kredi ödeme koruma sigortasi borcu bireysel fazlalik ile kendi isini kaybetmek ya da uzun vadeli bir hastalik sonucunda çalisamayacak durumda olmasi gereken bir kredinin aylik geri ödemeleri yapmak için tasarlanmistir. Bu kredi ödeme koruma sigortasi politikalari dolayisiyla aklin bireysel huzur veren ve geri ödeme yapmak için alternatif bir yol bulma stresi kaldirarak, tipik olarak on iki ay için, vergisiz ödemeleri sagladi. Açikçasi bu saglayici kosullarin bir degisiklik bildirmek için söz konusu birey için gereklidir, ama bir iddia çogu durumda issiz bir ay bir süre sonra yapilabilir.

Bu tek basina bir saglayicidan tüm borçlarini kapsayacak sekilde kredi ödeme koruma sigortasi satin almak mümkündür. Prim aylik ödenen ve genellikle borç düzeyi yerine sabit bir oranda hesaplanir. Bireysel çesitli saglayicilar ile genis borçlari varsa, o zaman kredi ödeme koruma sigortasi bu formu aslinda ayni anda birkaç politikalari olan çok daha az kafa karistirici olabilir.