otomatik sigorta tasarruf için üç yolu

Otomatik sigorta bir servet ödeyerek hasta ve yorgun musunuz? Tabii ki ama bu konuda ne yapacaksin vardir. Eger otomatik sigorta maliyetlerini düsürmek için yapabileceginiz birçok sey var. Birlikte okuyun ve otomatik sigorta tasarruf için üç büyük yol bulmak.

Sigorta oranlari kesmek için en etkili yolu sürüs kayit temiz tutmaktir. Bu yüzden hiz izlemek ve dikkatli sürücü. Bir bilet almak ve kayit onu silmek için defansif sürüs almaya hak kazanir, bunu yapin.

Para kazanmak için bir sonraki yolu muafiyetler yükseltmektir. 250 $ 500 $ veya hatta $ 1000 da muafiyetler yükselterek sigorta oranlari üzerinde ciddi bir etkisi olabilir. Bir oto kredisi genellikle indirilemeyen ne kadar yüksek bir siniri var gibi haciz sahibi ile kontrol ediniz varsa.

Otomatik sigorta tasarruf için son yolu mevcut indirimler tüm aldiginizdan emin olmaktir. Eger defansif sürüs ya da herhangi bir sürücü güvenligi ders almis Eger sigorta söylemek emin olun. Eger ev sahibi veya ev sahipleri sigorta bir sigorta için üzerine politikalarinin tüm tasiyin. Varsa Araç varsa bu kilitlenme önleyici frenler, yan darbe hava yastigi veya alarm gibi güvenlik özellikleri sigortaci bunu biliyor emin olun. Sigortacilar tarafindan sunulan küçük bir indirim çok sayida bulunmaktadir. Ayrintilar için ajan isteyin.

Sigorta büyük bir masraf degil, ayni zamanda önemli bir biridir. Umarim yürürlüge bu üç ipuçlari koymak ve otomatik sigorta poliçesi tasarruf baslayacaktir.