bir, Äúkiller, AU sigorta orani profili

Bir katil sigorta orani belli bir profili vardir. Çesitli faktörler yas, cinsiyet, yasadiginiz ve özellikle nasil sürücü dahil olmak üzere araç sigorta oranini belirlemek.

Sürüs sirasinda dikkat önemi yeterince vurguladi olamaz. Güvenli sürüs ve defansif sürüs teknikleri direksiyonuna, ne zaman kritik Aore bulunmaktadir. Birisi 50 km / saat sürüs çarpti bir kisi 40 km / s hizla vurmak bir kisi olarak öldürülmek iki kat daha muhtemeldir. Tüm sürücüler özellikle bu üç katillerin dikkatli olmalidir:

1) dikkat eksikligi: cep telefonu sohbet veya yolcu ile konusurken örgü için serit içinde ve disinda size neden olabilir.

2) Agresif sürüs: sari isik veya tailgating yapmak için hizlandirmak kolayca çökmesine neden olabilir.

3) Uyusukluk: çöküyor 60 fazla% yorgunluk iliskilidir. Eger, yorgun Aore, pencereyi asagi dogru döndürün. Uykuya dalarken riski varsa, don, AOT sürücü. Güvenli bir park bölgesine çekin ve biraz uyu.

Bunlarin herkes bir kazaya neden ve bir sigorta orani ile birakabilirsiniz bu olabilir, Äúkill, AU sen. Eger, 16 ve 24 yaslari arasinda Aore, bir baska dezavantaji var. Sinirli sürüs deneyimi ile yeni lisansli sürücü için sigorta orani deneyimli bir sürücü için oranindan daha binlerce dolar daha yüksek olabilir.

Anne-babalar politikasi çocuklarini yer ve bir sürücü egitim kursu onlar lisansli olmak an onlari imzalamalidir. Sürücü egitim kursu 3 yil üst üste sigorta maliyetini azaltabilir.

Bir karsi ilk savunma, Äúkiller, AU sigorta orani en düsük sigorta oranina sahip hangi sirket bulmaktir. Internet rating kilavuzlari 30 sigorta sirketi oranlari karsilastirarak ve özel sürüs profili için en düsük oranina sahip sirket sizi yönlendirerek, sadece, aninda ve ücretsiz olarak yapmak yardimci olabilir.

Bu sigorta orani söz konusu oldugunda avlanan degil, avci olun.