en iyi yeni yolcu gemileri bazi

Daha fazla tatilciler ucuz paket tatil yasindaki bir degisiklik olarak uzun rahatlatici deniz yolculuklari dönüyor. Bu seyir yeni baslayanlar sezlong ve okyanus manzarali daha ortalama yolcu gemisi daha var oldugunu buluyor, ve özellikle bu gemi çok ortalama gelmektedir. Asagida su anda sunulan en heyecan verici yolculuklari bazi için rehberdir!

prenses yolculuklari ‘zümrüt prenses

Geminin en iyi bazi özellikleri performans komedyenler ve uzunbacak yürüyüse ile üç katli Piazza, Sanctuary, bir açik hava sinemasi olarak bilinen sadece yetiskinlere açik hava salonu, ve otantik bir Italyan restorani bulunmaktadir. Princess Cruises seyir kurulu ve güvenilir isim olan ve en son gemi – Emerald Princess – etkilemek için emin olabilirsiniz. Benzer sekilde hantal ama güzel bir kiz var gibi 113.000 tonluk, 3100 yolcu Emerald Princess iyi yemek ayni yüksek standartlarda, büyük hizmet ve harika özellikler onadi.
holland amerika en Eurodam

Holland America marka daha rahat bir atmosfer yaratarak, kendi küçük ölçekli gömlekleri ile taninirlar. Onlarin son gemisi, Eurodam, bir soylu 86.000 ton, artik büyügüdür. 2008 yazinda piyasaya sürülen, bu sik ask tekne, demirhindi gibi bir Pan Asya restoran, Pinnacle Mangal, ve çesitli barlar gibi sevindirdi sunabilir.

Carnival Cruise Lines ‘karnaval ihtisami

Bu 110.000 ton, 2.974 yolcu yolcu gemisi Avrupa’ya bu kadar yol yapmak için sik lüks gömlekleri Amerikan operatörü Carnival Cruise Lines ‘araliginda son. Astar en çocuk eglence tesisleri essiz olarak Splendor aileler için ideal bir yolcu gemisi.

Kosta yolculuklari ‘Costa Serena

Kendi gezisinde dinlenmek isteyenler için mükemmel – faaliyetler ile ilgili çok sayida arasinda, bu astar spa tesisleri en büyük araligi sunuyor. Bu 114,000 ton, 3.000 yolcu Italyan yolcu gemisi rahat, gayri ortamda bir seyir zevk almak isteyen bir aile için mükemmel bir seçimdir.