ev sigortasi için gitmek nasil

Tüm diger sigortalar gibi, konut sigortasi da artik önemli hale gelmistir. Böyle bir öngörülemeyen gelecek, biz biz kriz zaman için para biriktirmeye daha iyi bu yüzden evimize yarin olabilir bilmiyorum. Bu organizasyonun tüm masraflarini karsilamak ve size bu konuda arti ilgi var sadece miktar olsun nerede banka farkli sigortali oldugunuz ögeler için ödeyecek çünkü banka ile yerine bir sigorta sirketi ile bu para kazanmak için daha iyidir.

Bir ev sigortasi almak için bugün çok basittir. Sigortalari her türlü satis Piyasada pek çok sirket var. Çevrimiçi tirnak arayabilirsiniz. Çesitli sirketler teklif mevcuttur. Bu, hepsi karsilastirmak ve sizin için uygun bir sey seçmek için sans verir. Evinizin degerini ve ayni zamanda, tüm degerli kalemlerin fiyati yeniden insa maliyetini hesaplayabilirsiniz. Bu, politika tasarim ve bunun için bir bütçe belirlemenize yardimci olacaktir. Daha sonra bazi özel senaryolar için bkz. Onlar için farkli bir politika tasarimi gerekebilir. Bazi sirketler düzenli bir politika bu içermez gibi bahçe için gibi farkli bir poliçesi satin almak zorunda kalabilirsiniz. Evinizde ne olursa olsun, toprak dokunulmaz olarak politika da arazi maliyeti dahil etmek gerekmez.

Simdi soru en ucuz sigorta poliçesi seçmek nasil? Bunun yerine ucuz bir politika bulmak yerine, uygun fiyatli bir sey aramak ve ayni zamanda tüm ihtiyaçlarini kapsar gerekir. Bazi sirketler bu ucuz bir politika oldugunu söyleyerek müsterilerine cezbetmek ama iddialara gelince bu madde sizin politikasinin bir parçasi olmadigini söylüyorlar.

Eger sirket indirim isteyin veya yararlari onlarla pazarlik yapabilirsiniz. Istediginiz ve ayni sikica isteyin ne eminseniz, bunlar yüzlesmek için hazir olacaktir. Bu mümkün degilse size bazi ekstra indirim verebilir. Tüm sartlari kontrol ettikten sonra, tüm belgeleri imzalamak eger daha iyi olurdu. Piyasada bazi sahte sirketler de var, bir pazar üne sahip birini seçin aksi takdirde sadece bazi dolandiricilik konut sigortasi organizasyon için para harciyorsun sonu olabilir. Yani akillica düsünmek ve akillica planliyoruz.