her zaman pennsylvania garanti degil saglik sigortasi

Birisi saglik sigortasi istiyor ve saglik sigortasi fiyatlari için istiyor diye her zaman saglik sigortasi almak mümkün olacak anlamina gelmez. Bu birçok Amerikali yüz sigortasiz sorunu ilginç bir oldugunu. Bu durumda, bir kisi uygun fiyatli saglik sigortasi tirnak almak mümkün oldugu için, aslinda sigorta almak mümkün olacak anlamina gelmez.

Bir saglik sigortasi plani için selam almadan önce belirli ölçütlere uyan gerekir gibi, mevcut tibbi aracilik sorunlar olabilir. Sorular sigorta sirketi bazi nitelikleri ile kabul ile gitmek iyiyse nasil, kabul ya da reddedilebilir ne, sizin için sigortali ne olacagini, sigortali olacak, ve hatta hiç sigortali olacak IF genellikle .

Bu onlar otomatik olarak biraz para asagi bazi formlari, ve tokat doldurarak, birkaç soru cevaplayarak saglik sigortasi alacak saglik sigortasi fiyatlari için sorarsaniz anlamaya pek çok insan için bir sürpriz olarak gelir. Oldukça bu sekilde çalismiyor.

Eger ilimlilik iyi bir hayat yasamak ise çogu durumda, ancak, üzerinde, uyusturucu ya da alkol isin içine dahil vs, morbid obez olmayan yok, büyük ihtimalle lastik damgali olacak olan. Ama bir seyi unutmayin – sigorta sirketi onlar size çok fazla ödemek zorunda anlamina gelir iyi bir risk olabilir, hissediyor sadece saglik sigortasi almak. Sigorta sirketi bir para çukur oldugunu düsünüyor ise, ne olabilir sigorta alacak, ancak yüksek prim ile. Buna ek olarak, size kapsamaz saglik sigortasi almak olabilir “durumu.”

Temelde ne sigorta sirketi yapmak için tercih ne olur ve saglik sigortasi için basvuran müsteri genellikle tercih edilen oran% 50 daha fazla kadar ödemek zorunda, bir kaya ve sert bir yer arasinda sikismis durumdadir. Sigorta sirketleri de düsünmek birisi kötü risk sigorta düsüs / reddedebilir.

Reddedildi olanlar için mevcut diger seçenek vardir. Her sirket farkli bir sekilde underwrites çünkü Birincisi, diger büyük sigorta sirketleri için çevresinde alisveris etmektir. Ayrica devletin Risk Havuzu için uygun olabilir.