küçük bir sirket için en ucuz saglik sigortasi almak için nasil

O küçük bir sirket için sunan saglik sigortasi en küçük isletme sahipleri sadece göze alamaz sagladigi bir fayda oldugunu düsünebilirsiniz. Ancak, sigorta sunan ayni zamanda sirketin yarar.

Saglik sigortasi ile çalisanlarin tibbi ihtiyaçlari daha iyi bakmak Örnegin, bu, devamsizlik düsürebilirsiniz. Buna ek olarak, ayni zamanda küçük isletmeler üst çalisanlari çekmek ve tutmak yardimci olur.

Neyse ki, grup planlari bu nedenle bu yarari düsünmek daha uygun olabilir sunan, en ucuz seçenektir.

seçeneklerinizi

Eger saglik sigortasi maliyetlerini düsürmek bir yolu sigorta geleneksel olmayan formlari kesfetmek geregidir. Geleneksel ücret için hizmet planlari çalisanlarinizin en kapsamli seçenekleri sunabilir, ama onlar da en pahali planlari vardir.

Düsük maliyetli planlari diger türleri sunlardir:

* Yönetilen saglik sigortasi – PPOs ve HMOs

Saglik tasarruf hesabi ile birlestiginde * Yüksek indirilemeyen planlari

Sadece büyük hastaliklari kapsar * Binbasi Saglik planlari

Bu seçenekleri kesfetmek ve bunlardan biri çok uygun bir ücret ödemeden çalisanlarin temel sigorta ihtiyaçlarini karsilamak olabilir bakin.

daha büyük bir grubun bir parçasi haline

Maliyet ve risk daha büyük bir grup yayilmis oldugu için grup ilkeleri daha ucuzdur.

Küçük isletme daha düsük fiyatlar almak için daha büyük bir grup katilabilir miyim? Belki bir meslek örgütü bir sigorta plani sunuyor veya birkaç küçük sirketler bir sigorta co-op grubunda yeni düzenlemeler yapabilirsiniz.

saglikli yasam tesvik

Saglikli çalisan düsük maliyet yol açan, daha az saglik sigortasi iddiada. Tütün kullanimini önlemek için çalisanlarin tesvik ederek, düzenli egzersiz ve saglikli gida seçimler yapmak, size küçük bir sirket için saglik sigortasi maliyetini düsürebilir.

çevresinde alisveris

Sigorta oranlari firmadan firmaya önemli ölçüde degisebilir, bu nedenle karsilastirmali alisveris için zaman ayirin için ise yarar.

Sigorta karsilastirma siteleri bu görevi kolaylastirir. Çevrimiçi basit bir formu doldurun ve sonra birden fazla A-dereceli sirketlerin teklif alirsiniz. Sonra planlari karsilastirmak ve bir sizin ve çalisanlarinizin için en ucuz fiyata en iyi avantajlar sunuyor seçebilirsiniz.