saglik sigortasi ortak ödeme veya ödeme

Bir sürü insan gerçekten bir ortak ödeme durumu ve bir ödeme durumu yok arasindaki farkliliklari anlamak degil. Ortak ödeme bir ziyaret sonrasinda doktor faturasi bir parçasi almak için bir isveren ile bir düzenlemedir. Birçok kisi sigorta oldugunu düsünüyorum ancak bu, aslinda bir “yarar” degil sigortadir. Diger durumlarda, bir isveren ile bir ortak ödeme düzenleme olmamasi anlam, kisinin doktor ofisi ücretleri kendileri ödeme olacak.

Sizin için çalismak sirket birakin ve ortak ödeme faydalari olsaydi, o zaman simdi kendi saglik sigortasi almak gerekir. Sadece bir sigorta sirketi aramak ve bu sigorta için sormak zorunda o güzel ortak ödeme fayda rakamlar olmasi için kullanilmistir biri. Insanlarin bu genellikle büyük bir sirket isçilere sunuyor sey oldugu gibi ancak muafiyetler, bir birey için sasirtici olan, alabilirsiniz sigorta türüdür Verilen.

Eger ortak ödeme düzenlemesi için kullanilan konum ve düzenleme bu tür sopa istiyorsaniz, yerel sigorta acentasi konusmak ve ögrenmek ne uygun ihtiyaçlari ve özel durumlarda. Sigorta sirketi altin agirligi deger, onlar size düsünebilirsiniz diger çesitli alternatifler size yol için zaman alacak. Onlar arazi yatiyordu biliyorum çünkü bu, yerel saglik sigorta acenteleri ile sopa mantikli neden ana nedenlerinden biridir.

Bu sizin için kullanilan sigorta degistirmek ve istihdam edildi zaman ne vardi benzer bir sey bulmak zordur. Birçok kisi bir sey beklemek ve almak, ya da göze edebilmek mümkün olmayan rüzgar kendilerini tür sikismis bulabilirsiniz. Yerel bir saglik sigorta acentasi konusmak için zaman ayirin, bunlar yeni durum için çalisacak bir sey seçiminde size yardimci olacaktir.