nasil altinda-25 sürücüleri kendi araç sigorta primleri daha düsük olabilir

Bu genç sürücüler saglamak için çok pahali olduguna dair hiçbir haber. Genç bir kisinin / onu alinti düsürebilir yollari var mi? Bu makale, sadece genç bir kisi kendi risk seviyesi azaltmak için yapmak ve, dolayisiyla, araç sigorta primi olabilir böyle seyler ile ilgilidir.

Önce yas araligindaki iliskili yüksek prim kisisel bir sey oldugunu söylemek gerekir. Yilda Istatistikler en yüksek risk yas grubu olarak isaret etmistir. Istatistikler yer yer degisir. Ancak, bir sey her zaman dogru kalir: Tüm yas gruplarinda ki, altinda-25 kisilik sürekli egilimli en kazasi vardir.

Bu birçok faktöre baglidir. Listenin en üstünde gençlik ile ilgili genel dikkatsizlik oldugunu. Bunun disinda, onlar sürüs çok hareket de daha az deneyimli ve bu nedenle zor durumlarda da daha deneyimli sürücüler olarak yanit vermeyebilir.

Yani burada yardimci olacak bir sey …

Defansif sürüs dersleri almak. Eger bu sadece aslinda güvenligini saglamak ve diger yol kullanicilari bu proaktif adimlar atiyor trafik kurallarina uyma ötesinde sürüs gelismis bir seklidir ne anlama geldigini bilmiyorum. Örnek olarak, defans sürücü ögrendi bir sürücü yolda diger sürücüler pervasiz ve bu yüzden onlar için yer açmak oldugunu varsayar. Bir araba dogru gidiyor gösteriyorsa, bir savunma sürücü bir araba hem de ters yönde gidebilir üstlenecek.

Bu kesinlikle oldukça genis bir konu bir basit bir açiklamadir. Ancak, kesinlikle böyle egitim gören sürüs becerilerini artirir ve böylece yolda riskini düsürür benimle ayni fikirde olabilir. Bu olumlu sigorta primi etkileyecektir.

Bunu yaptiktan sonra bile, araba sigortasi tasarruf yapma süreci anlamak için zaman ayirin emin olun. Bu 1000 $ kadar tasarruf neden olabilir basit bir islemdir.