çesitli dis sigortasi planlari

Rumuz ve dis agrisi Tiras olmasi gerektigi daha fazla zarar. Bir nick birkaç gün içinde yok olacak olsa da atilmadan önce, dis agrisi bir spin için cebinizde alacak. Inan bana, dis bakimi hala gerekli saglik hizmetlerinin bir parçasi ve çok önemli pahali, ama.

Iste dis sigortasi geliyor. Çok degil geçmiste büyük bir sirket dikmek kabul edildi, dis sigortasi bugün bir-olmasi gerekir yarar haline gelmistir. Hatta çogu küçük sirketler isçi ise almak ve korumak için bugün dis sigortasi sunuyoruz. Dis kapsama kendi ekonomik ve önleyici islemleri böylece, temizlik gibi, hasta zaman ve verimlilik artisi bir azalma anlamina gelir, çalisanlarin genel saglik saglamak toplam saglik sigortasi% 10’dan daha az maliyeti.

Sayisiz varyasyonlari ile çesitli dis sigortasi planlari bugün mevcuttur. Düzgün bakim ve tüm seçenekleri dikkate zaman almalidir.

En pahali planlari:
Dogrudan geri ödeme planlari

Bu planlar çok en pahalidir. Onlar bu amaçla sirket tarafindan ayrilan para bir havuzdan çalisan dis kapsama için ödeme çalisir.

Bu planin sadeligi, en etkili kilan, geri ödeme katki payi karmasikligi ortadan kaldirmak basit bir formülle yapilir, muafiyetler vb ADA siddetle bu plan önerir olsa da, dogrudan dis bakimi bu tür uygun olmayabilir küçük sirketler tarafindan.

En pahali planlari:
Yönetilen bakim planlari

Tibbi bir HMO benzer sekilde, yönetilen bakim dis planlari katki paylari düzenli yoluyla tedavi için ödeme ve tedavi almak için dis hekimlerinin forma havuzu seçmeniz gerekir. Bu planlar çesitli maliyet kontrol önlemleri yapmak ve küçük isletmeler için can daha uygun.

Es-ödeme miktari prosedüre göre degisir. Önleyici islemleri genellikle katki payi olmaksizin gerçeklestirilir, ancak ileri islemler katki payi yüksek tasiyacak.

Seçim sirket ve mali yöneticileri ile yatiyor, ancak büyük bir dikkatle plani seçiminde önerilir.