ev sigortasi satin maliyetlerini düsürmek için nasil

Ev sigortasi bir zorunluluk oldugunu. Hatta sigortali olmayan evlere kredi alamadim. Maliyetlerini azaltmak ve ev sigortasi% 20 civarinda tasarruf bir çok sey var yollarini Insanlar arama. Ama bir sorun var. Bakim ve yukari derece çogu özellikle bugün gibi ekonomide durumda huzursuz insanlar getiren bir, AOS kisisel tasarruf büyük bir miktarda alacak bir, AOS ev sigorta poliçesi maliyeti daha belirgin daha düsük olmasi gerekir Amerika gibi bir ülkede.

Neyse ki, devlet sigorta bölümleri bu gerçegin farkindayiz ve bu gerçegi fark. Bu devlet sigorta önceki bir, AOS ev sigorta maliyeti ile ilgili bir karara varmak için kullanilan yüksek en gizli algoritma kirdi nedeni, bu birden fazla kurtarabilecek ne gibi yeni yollar ve yöntemler ile çikti 10 ev sigortasi ve% kendi sigorta poliçesi üzerinde çok para harcama önlemek.

Biri sadece farkli sigorta sirketlerinin tirnak karsilastirarak, ao bir büyük bir mal üzerinde kesilmis olabilir gerçeginin farkinda olmalidir ile öncelikle baslamak. Çogunlukla yeni baslayanlar oldugu ilk kez sigorta satin insanlar tüm ev sigorta saglayicilari ayni anlasma sagladigi varsayarak büyük bir hata yapar. Sonuç olarak onlar ne olursa olsun diger firsatlar herhangi bir sirket ile bir anlasma yapma sonunda ve bu nedenle kayiplar tasiyabilir.

Nasil olursa olsun, çesitli ev sigorta saglayicilari hepsi çok farkli olan ve her biri 1 biri, AOS prim degisen fiyat saglayacaktir. Nitekim olarak herhangi bir sigorta sirketi müsterilerine veya politika sahiplerine saglamalidir indirim için dünya çapinda kurallar vardir, bu bir sigorta sirketi digerinden daha müsterilerine dört veya bes ek indirim teklif edebilir olabilecegini ortaya çikabilir, ya da olabilir belirli ve sinirli indirim için yüksek% azalma. ABD’de faaliyet gösteren ev sigorta sirketlerinin çok sayida boyunca bir av bakis açisindan korkutucu durumda, bir net bir, AOS konut sigortasi satin almak için bir bulucu araç olarak kullanilabilecek bir alinti, kullanarak hakim olmalidir.

Biri ev sigorta poliçesi satin almak için karar önce, bir ayni ile ilgili tüm arastirma dogru sekilde yapilmamis olan bir nokta yapmalisiniz.