Illinois ev sahibi sigorta – nasil en iyi fiyat almak için

Eger Illinois ev sahibi sigorta için pazar var mi? Mümkün olan en iyi fiyat almak emin olmak için, bu para tasarrufu yönergeleri takip edebilirsiniz.

en iyi orani için çevresinde alisveris

Ayni firma ile yil sonra ev sahibi sigorta yil yenileyerek evinize sigortalanmasi için en kolay yaklasimdir. Hatta bir “sadakat” indirim için hak kazanabilirsiniz. Sigorta masraflari baska bir sigorta sirketinden yüzlerce dolar göre farklilik gösterir Ancak,, bu en iyi fiyat aldiginizdan emin olmak için karsilastirmali alisveris öder.

Sizin karsilastirmali alisveris kolaylastirmak için, bir sigorta karsilastirma web sitesine gidin. Bu web sitesinde basit bir anket doldurmak, sonra birden fazla A-dereceli sigorta sirketleri tirnak göndermeye baslayacak. Daha sonra tirnak karsilastirmak ve sizin için en iyi olani seçebilirsiniz.

Herhangi bir sorunuz varsa, en iyi sigorta karsilastirma web siteleri sorulariniza yanit almak, arti (asagidaki baglantiya bakiniz) prim düsürmek konusunda tavsiye alabilirsiniz böylece sigorta uzmanlari ile konusalim.

para tasarrufu için ipuçlari

* Gelemez gibi yüksek olarak indirilebilir ayarlayin. Sizin indirilemeyen Eger sigorta sirketi ödeme baslamadan önce herhangi bir iddia ödemek zorunda miktardir. Yüksek indirilemeyen düsük prim anlamina gelecektir.

Örnek: $ 500 $ 1.000 indirilemeyen artirilmasi sigorta size% 15% 25 kaydedebilirsiniz. 2.500 $ bu artan% 35 kaydedebilirsiniz.

* Eger sigorta dogru miktarda satin emin olun – ev yeniden insa ve kisisel esyalarini degistirmek için yeterli. Bir olusturucu veya ev yeniden insa etmek için ne kadara mal olacagini Emlakçi sorun ve satin almak için ne kadar kapsama biliyorum tüm esyalarini envanteri.

* Eger hak tüm indirimler. Sigorta sirketleri için sigara içmeyen ve emekli insanlar için indirimler sunuyoruz. Ev güvenlik ve bu sürgü kilitler, yangin söndürücüler, pencere kilitleri, hirsiz alarm ve duman alarmi gibi güvenlik özellikleri varsa da indirimler için geçerli olabilir. Ve son olarak, ayni sirket ile ev ve araba hem sigortalanmasi bir% 5 ila% 15 indirim alabilirsiniz.