kadinlarda erkeklere göre daha güvenli sürücüler

Sigorta sirketleri kesinlikle daha güvenli sürücüler olarak kadinlari tanimlamak ve buna göre prim ayarlamak vardir. Kadinlar sadece sürücüleri saglamak için ilk sigorta sirketi geri Elmas, in1997 vardi; onlar internet üzerinden bize geldi 2000 yilina kadar degildi. Sheila jantlar sadece sigorta baska bir lider kadin, onlarin çekici jingle ve esprili reklamlar ile 2001 yilinda piyasaya çikti.

“Kadin sadece” sigorta sirketleri bir iddiada daha az çünkü sigorta onlar yerine kadinlarin sigorta ediyorum söyleyerek, olagan hale gelmistir.

Ve onlar bile kanitladi. 2001 yilinda kendi reklam hakkinda sikayet aldiktan sonra “sadece kadinlar daha iyi sürücüler oldugu için Elmas kadinlar için araba sigorta yapmak”, onlar yaptiklari açiklamada dogru oldugunu kurmayi basardi. Sirket kadinlar ne zaman erkeklere göre kaza var küçük miktarlar için ölümcül kaza ve hasar dahil olmak daha az, daha az kaza olmasi önerilen dair kanit sagladi.

1998 yilinda, Otomobil Dernegi bir anket erkekler daha hizli sürücü ve daha sik, kadin muadillerine göre Kanuna aykiri ve öldürülmek olasiligi daha yüksektir bulundu.

Ancak raporda da gösterdi – kadin sürücüler bir insan olarak bir kavsakta bir kaza olmasi iki kat daha muhtemeldir.

Cinsiyet savas durumlari kaydedilir kaç rapor ya da olursa olsun çözülecek asla – Benim tahminim ün üzerinde tarihin en kalici saldirilar biri olmasidir. Ben kapali biliyorum adam ne de kadin ne karsi cinsle daha iyi bir sürücü oldugunu kabul etmek mutlu. Erkekler her zaman park daha iyi olmak ve haritalar ve kadinlar her zaman daha güvenli sürücüler oldugunu iddia edecektir okuma övünür olacaktir.