otomatik sigorta sirketleri Florida tarzi

Florida otomatik sigorta sirketleri diger eyaletlerde politikalarindan farkli politikalar sunuyoruz. Ben bu otomatik sigorta sirketleri Florida tarzi oldukça benzersiz oldugunu söyleyebiliriz sanirim. Bir otomobil sahipseniz Örnegin, yasa size ehliyet korumak için araç sigortasi en az $ 10.000 gerektirir.

Bu size biraz deli gibi görünebilir, ama bir acil durumda, Florida eyaletinde bir 3. parti yaralanma ve tazminat ödemek için gerekli mali olacagini bilmek istiyor. Herhangi bir nedenle, bu kapsama korumak degil, o zaman üç yil için lisans kaybetmek ve bazi çok agir para cezasi ödeyecektir.

Florida bu yasa hakkinda çok ciddi. Yazdiginiz ‘kasko sirketleri Florida’ bir arama motoru, bu sigorta mevzuati arkasindaki ciddiyetini göreceksiniz. Eger bile aracinizin kayit ya da gerekli sigortasi olmayan bir etiket alamayan biliyor muydunuz? Bu politikanin amaci, yoldan sigortasiz sürücülerin tutmaktir. Nokta açiktir, siz ödeme eger, sürücü olamaz.

Farkli bir duruma hareketli düsünmüyorsaniz Ne yazik ki, bu yasa etrafinda bir yolu vardir. Eger ‘bir 10.000 az olmayan araç sigorta sirketleri Florida’ aramak için çalisti bile, size Kanuna aykiri ve daha ucuz bir politika almak için izin verecek bir sirket bulmak degildir.

Bazi tesadüfen, bazi tip bir sahte politikasi ile geldi, hala bu temel araç tescil yardimci olmaz. Hala temelde sigortasiz ve korumasiz sürüs olacaktir. Eger özelligi kapali araç geri en kisa sürede bu yanip sönen isiklar ariyor olmalidir. Eger Florida’da olan birçok otomatik sigorta sirketlerinden biri uygun sigorta ile sürücü olamaz, o zaman hiç sürücü yok.