saglik faktörü – bir hayat sigortasi satan

Birkaç kisi daha Büyük Durgunluk kadar hemen hemen herkes tahmin etmisti ötesinde can çekisiyor gibi artik nakit yükseltmek için farkli yollar hakkinda döküm vardir. Size sahip farkinda olmayabilir mali cephanelik bir araç bir hayat sigortam. Eger sert, soguk nakit yükseltmek için satabilirsiniz.

Bir hayat sigortasi iki taraf arasinda bir sözlesmedir. Bir hayat sigortasi sirketi için prim ödemeyi kabul. Göz önünde bulundurarak, hayat sigortasi sirketi politikasinin döneminde vefat gereken nakit böyle bir ölüm yardimi götürü ödeme kabul eder. Bu iki parti sözlesme iken, politika satis sizi engeller bir hüküm yoktur. Üzerinde bir kar elde etme umuduyla politika satin alacak yatirim grubu vardir.

Yatirimcilar sigortali ömrünü nispeten kisa sürede söndürüldü zaman politikalar satin para kazanmak. Bu sigortali ölür demenin oldukça PC yoludur. Bu biraz ürkütücü gelebilir, ama bu tamamen yasal ve oldukça yaygindir. Saglik ve yas – satin almak için hangi politikalar belirlenirken, yatirimcilarin iki faktör bakin. Açikçasi, sen eski, daha çok politika kisa sürede ödemek için, ama sagligi hakkinda ne.

Saglik bir hayat sigortasi poliçesi satin almak belirleyen büyük bir faktördür. Neden? Basit. Bu saglik degil, yas, ileri hareket eden bir kisinin ömrünü belirler. Bu basit örnegi ele alalim. Kim daha uzun yasamak için beklediginiz – sapasaglam terminali mide kanseri ya da eski bir 85 yil ile 25 yasinda bir? Esit olmak her sey, cevap açik olmali.

Eger poliçe satis düsünüyorsaniz, size bunu yapmak için yeterince eski degil söylendi olabilir. Bu dogru olabilir, ama sonra tekrar olmayabilir. Yasam yerlesim alaninda, diger sadece bir ya da, karar verme sürecinde kritik olan saglik ve yas faktörleri kombinasyonu.