tanimlanan vadeli hayat sigortasi

Vadeli hayat sigortasi tarafindan çok hayat sigortasi en basit seklidir. Vadeli hayat sigortasi sadece zaman bir süre ya da belirli bir süre için bu, sigortadir. Eger zaman belirlenen dönemde ölmek sadece eger bir yarar öder. Ölmeden önce politika sona eger olumsuz, hiçbir sey öder. Bu, genellikle geçici hayat olarak adlandirilir.

5 için genelde Politikalari, 10, 15, 20, ya da 30 yil. Birçok politikalari çevrilebilecek olan, hangi kalici bir yasam ilkesi geçis seçenegi var demektir. Bir dönem hayat politikasinin temel avantaji, genellikle daha düsük prim olmasi. Bunlar araba ya da mortgage kredisi olarak zaman içinde kaybolabilir ihtiyaçlari, kaplama için iyidir.

Ayrica, bazi belirgin dezavantajlara sahiptir. Primler genellikle zamanla artar. Bu koruma için ihtiyaç genellikle daha düsük oldugunda, daha sonraki yillarda önemli ölçüde daha fazla ödeme anlamina gelir. Dikkate alinacak diger bir faktör kapsami yatirim için göstermek için hiçbir sey size birakarak, dönem sonunda sona olmasidir. Bu kare bir temelde geri döndü.

Sigorta acenteleri genellikle promosyon fiyatlandirma yararlanmak için, müsteri her birkaç yil vadeli sirket geçis öneririz. Yeni bir yarisabilirlik süresine tabi olacak gibi biri bunu dikkatli olmalidir. Bir yarisabilirlik süresi normalde iki yildir. Bu dönemde ölürsen, sigorta sirketi olasilikla uygulama yapilan ifadeler gözden geçirecektir. Eger herhangi bir yanlis veya eksik beyanlarda varsa, sigorta sirketi muhtemelen ödeme reddeder.

Hayat sigortasi gülünecek bir sey. Eger hayat sigortasi satin düsünüyorsaniz, önce biraz arastirma yapin. Sorular dikkate biraz zaman geçirin, ve güvenilir bir sigorta komisyoncusu onlari olusturmaktadir. Büyük olasilikla ya da ihtiyaçlariniza uygun olmayabilir vadeli hayat sigortasi satmaya çalisan olarak, kapiya satici bir kapidan sigorta satin alma özellikle dikkatli olun. Her seyden önce, harcanan sabit Kazanilan para. Ve iyilik ailenizin karar etkilenen olmasidir.