yasam ve uzun süreli bakim sigortasi yeterli ne kadar

Dogru miktarda ve sigorta dogru türde çatlamasini yuva yumurta tutmaniza yardimci olabilir. Hayat sigortasi ve uzun süreli bakim sigortasi: Burada iki önemli sigorta ürünleri hakkinda sik sorulan sorulara bazi cevaplar:

hayat sigortasi temel

S: benim sirket tarafindan saglanan hayat sigortasi plani güvenmek mi?

A: En isyeri hayat sigorta poliçeleri bir veya iki kez yillik maas kaplarken, finans uzmanlari genellikle kazanmak ne yedi ile 10 kat yerine kadar sigorta satin öneririz. Eger is degistirmek ya da isinizi kaybederseniz Ayrica, ne olur? Tüm politikalar tasinabilir.

S: yayinlarimiza gerekir mi?

C: Eger çogu insan gibi iseniz, oran aileniz büyüdükçe size kapsama yeniden düsünmek gerekir vardir. Süreli veya kalici: Iki seçenek var. Amaciniz kendilerini desteklemek için yeterli yaslisin kadar çocuklari desteklemek için ise, o dönem muhtemelen ihtiyaciniz tüm.

S: Ne kadar hayat sigortasi gerekiyor?

C: Bazi finans uzmanlari Eger borç ya da çocuk bir sey var, özellikle de yedi yillik maas 10 kez miktari için herhangi bir yere tavsiye ederiz.

uzun süreli bakim sigortasi 101

S: Ne zaman uzun süreli bakim sigortasi gerekiyor?

C: Uzun süre yüksek, ödeyeceginiz prim bekleyin. Örnegin, 50’lerinde olan insanlar için ortalama yillik uzun süreli bakim prim 1.900 $ oldugunu. Eger 70’li kadar bekleyin, bu yil kadar 16.000 $ olabilir. Daha sonra er ya da bakim kaydolmak için ödeme yapabilirsiniz.

S: Ne kadar ihtiyacim var?

C: Uzun süreli bakim sigortasi bir günlük yarar saglar. Yüksek düzeyde yararlanmak, yüksek politika fiyat etiketi. Huzurevi fiyatlari yere göre büyük ölçüde degisir bu yana, size içeri emekli olacagini düsünüyorum alana kapsama maç çalisin

S: Ben sigorta ne kadar ihtiyacim var?

C: Her birey kendi ihtiyaçlarini degerlendirmek gerekir. Uzun süreli bakim diger uzun vadeli planlama hedefleri ile ayni göz önünde tutulmasi gerekmektedir.

Sigorta ihtiyaçlarini belirlerken bir mali profesyonel rehberlik genellikle yararli olabilir. Örnegin, Primerica de mali uzmanlari size finansal hayatinizi kontrol altina almak için nasil gösteren bir kilavuz olusturduk.