bir durgunluk içinde isinizi pazarlama

Biz bir resesyonun ortasinda açikça vardir ve bu çok küçük isletmeler için zor zamanlar. Eger medyada tüm olumsuz haberleri okursaniz pazarlama asagi kesim ya da oldugu gibi seyler tutmak olmalidir eger muhtemelen merak ediyor.

Tüm isletmeler farkli ve tüm sektörlerde farkli oldugu için tabii ki durum hiç dogru cevabi yoktur. Ama bir durgunluk içinde kalan ve hatta refaha sansinizi artirmak için yapabileceginiz bazi genel seyler vardir.

Geleneksel bilgelik pazarlama bir durgunluk içinde geçirmek azaltmak anlatir. Ama neden kalabalik takip? Eger geri kesmek gerekir söylendi Çünkü bunu yapmak zorunda oldugu anlamina gelmez.

Kriz nedeniyle is ciddi aci ise o zaman muhtemelen harcamak pazarlama geri kesme bakmak gerekir. Durgunluk gerçekten is üzerinde önemli bir etkiye sahip degildir ancak eger o zaman aslinda pazarlama geçirmek ve tanitimi için yeni alanlar aramaya artirmak için iyi bir fikir olabilir.

Iken diger birçok isletmeler Eger isletmeler pazar payini artirmak için firsat alabilir geri kesim vardir. Bir durgunluk digerleri hayatta olup olmadigini endise bir is büyümek için iyi bir zaman olabilir.

Yapabileceginiz baska bir yöntem degil zaten varsa yerel pazarda bakmaktir. Küçük isletmeler çogu zaman daha ucuz ve daha cografi yaymak kitleye pazarlama diger formlari daha etkili olan yerel olarak bakmak unutmayin.

Sasirtici bir durgunluk yatirim yaparak isinizi büyütmek için iyi bir zaman olabilir. Rakiplerinizin geri kesme zaman isine geri kar yeniden yatirim ile iyi bir hamle olabilir. Konsolidasyon büyümesine yol açar ve yeni bir firsat karsimiza çiktiginda isinizi daha iyi hazirlanacaktir.

Bir durgunluk müsteriler sirasinda daha sik, diger zamanlarda oldugundan daha deger arayin. Onlar çünkü onlar geri kesme gerektigi fikrini takviye tutar medyadan aliyorsaniz olumsuz mesajlarin seyler mali zor ve parçasidir buluyor çünkü bu bir parçasidir.

Eger fiyatlari düsürmek ya da ürün veya hizmetten görünüste daha fazla deger sunabilir size daha fazla is çekmek mümkün olabilir.