ev sahibi sigorta sirketi arasindan – en iyi sirketler, iyi fiyatlari

Eve sigortasi için piyasada oldugunda, sadece kapsama fiyat kontrol degil, ayni zamanda ev sahibi sigorta sirketi derecelendirme kontrol etmek önemlidir. Oy Bir sirketin mali gücü, müsteri hizmetleri kayit, kayitlari iddia ve ne zaman sigorta için alisveris kullanabileceginiz hakkinda daha fazla bilgi verir.

Bu derecelendirme kontrol etmek için zaman alarak, en iyi fiyatlari ve en uygun kapsami ile en iyi sirket seçebilirsiniz.

derecelendirme nasil kontrol

Bu sizin için web sitelerine çevrimiçi, özellikle sigorta sirketlerinin derecelendirme kontrol etmek kolay …

* Better Business Bureau ve Sigorta devlet Bölümü, sigorta sirketleri aleyhine olan kaç sikayet görmek için.

* A.M. AAA (son derece güçlü) CC (son derece zayif) bir ölçekte sigorta sirketlerinin gücünü degerlendirir Iyi Sirket (ambest.com),. Ayrica Düzenleme Denetleme altinda R bir degerlendirmesi.

* Standard & Poor (standardandpoors.com), yükümlülüklerin karsilanabilmesi ve AAA (çok güçlü bir finansal güvenlik özellikleri) dan BBB (iyi finansal güvenlik özellikleri) bir ölçekte mali yükümlülüklerini karsilamak için bir sigorta sirketin yetenegi bakar ki.

* JD Power (jdpower.com), politika teklifleri, maliyet, fatura ve ödeme politikalari, ve bir ajan temas kolayligi tüketici arastirmalari ve oranlari sirketlerin yürüttügü.

Sigorta için alisveris yaparken derecelendirme kullanarak

Ev sahibi sigorta sirketi derecelendirme kontrol size bir acente araciligiyla yerine online alisveris, özellikle de sigorta için alisveris yaparken size seçenekleri daraltmak yardimci olacaktir.

Bir sigorta karsilastirma web sitesi üzerinden online alisveris Eger muhtemelen bir ajan ziyaret ederek alabilirsiniz daha hizli daha fazla tirnak erisim alir. Bu, ev için mümkün olan en iyi orani elde yardimci olacaktir.

Buna ek olarak, hizli bir sekilde web sitesinden sigorta sirketlerinin derecelendirme kontrol edebilirsiniz. En sigorta karsilastirma siteleri sadece (asagidaki baglantiya bakiniz) A-puan ya da yukarida sirketler teklif sunuyoruz.

Bir iyi sirketler ile ucuz fiyatla nereden