hayat sigortasi benim emlak planlama ne rol oynuyor

Bazi insanlar da emlak planlama için çok genç oldugunu hissediyorum ya da emlak planlama zengin aileler için sadece olduguna inaniyoruz. Böyle bir ev ve yatirimlar gibi geride birakmak için herhangi bir varlik, varsa, ancak, bu emlak planlama bir parçasi olarak bir hayat sigortasi dikkate almak akillica olur.

Sizin emlak planlama bir parçasi olarak bir hayat sigortasi kullanarak son giderleri ofset ve onlar da sizin emlak yerlesmek olarak sevdiklerinize daha kolay hale getirebilir.

Eger vefat zaman mali destek ile aile saglar çünkü emlak planlama söz konusu oldugunda, hayat sigortasi, bir güvenlik agi ile karsilastirilabilir. Sizin emlak yerlesmis önce hayat sigortasi ay sürebilir ki, cenaze giderleri, tibbi faturalar ve diger önemli giderleri ödemek için acil mali destek ile aile saglayacaktir.

Hayat sigortasi biri büyük yarari aileniz borç veya cenaze masraflari için ödeme yardimci olmak için hayat sigortasi kullanabilirsiniz olmasidir. Cenaze ve defin masraflari ek olarak, bir sigorta poliçesi üniversite egitimi veya diger finansal planlama alternatifleri ödemek için kullanilabilir.

Bu nitelikli bir mali müsavir ya da bir sigorta acentasi ile hayat sigortasi yararlari tartismak önemlidir. Onlarin planinin bir parçasi olarak hayat sigortasi olmasi pek çok aile için mantikli olsa da, digerleri için sadece gereksiz olabilir.