korumak ev ve kaydetmek – Yanlis ev sigorta almak size binlerce mal olabilir

Eve sigorta türü yanlis satin alirsaniz, bu binlerce dolar maliyet sonunda olabilir hata türüdür. Bu size ihtiyaciniz olan ev sigortasi türünü aldiginizdan emin olmak için çok dikkatli düsünen sigorta poliçesi okumak önemlidir.

Örnegin, bir kasirga egilimli bölgesinde yasayan ve birisi su hasar herhangi bir rüzgar zarar kapsama olmayabilir kapsayan konut sigortasi alir. Bir durumda böyle kisinin potansiyel olarak kendi planinda yer almayan hasar yüzünden binlerce dolar onlarca kaybetme sonunda olabilir. Bunun üzerine, bazi sigorta sirketleri bu gibi küçük farkliliklar yararlanma girisimi bazi etik olmayan politikalari var, bu yüzden iyice politikasini okumaniz önemlidir.

Pek çok kisi ev sigorta poliçesi ile bir diger sorun, onlar tam olarak ne kadar az kapsama bilmiyorum. Mücevher ve diger tahsil ögeleri kapsayacak bir ev sahibinin kapsama plani sadece hasar gören yönelik toplam 1.000 $ dolar kadar kadar ödeyebilirsiniz. Gerçekte bu böyle olmayabilir bu tür sinirlarinin farkinda olmayan birçok insan, her seyi kaplidir yanilsamasi altinda olabilir. Eger bu gibi kisisel ögeleri bir sürü varsa kapsama türü yanlis varsa, bu uzun vadede size büyük zaman mal olabilir. Her zaman plani kisisel esyalari saglar tam olarak ne kadar kapsama bildiginizden emin olun.

Almak için karar kapsama ne tür olursa olsun, size en düsük ücret almak mümkün saglamak için farkli sigorta sirketleri ile kontrol ettiginizden emin olun. Orada bir sirket digerine fiyatlarinda önemli bir degisiklik olmasi ve iyi bir anlasma uzun vadede size binlerce dolar tasarruf edebilirsiniz için etrafina bakmak için zaman ayirdiginiz için. Sirketlerin en iyi oranlari vermek bulmak için en iyi yollarindan biri, bir sigorta sirketi karsilastirma sitesi kullanmaktir. Bu web siteleri kullanimi son derece kolay, sadece kisa bir form doldurmak ve hemen birkaç farkli sigorta sirketlerinin teklif alacaksiniz. Bu, ev sigortasi için alisveris yaparken en iyi anlasma bulmak için en kolay yoludur.