Nakit için sigorta yapilandirilmis yerlesim satan 5 neden

Davaci hem de savunma: Yapisal yerlesim her iki taraf için çok yararlidir. Yapisal bir yerlesim satan bir süre boyunca elde edilmesi için bu gibi çok fazla miktarda vermez. Ancak bazi kaçinilmaz durumlar altinda götürü nakit için yapilandirilmis rant yerlesim satmak zorunda olabilir.

Ardindan size rant satmak zorunda nedenleri vardir:

1.Life Durum – Yapisal yerlesim bir süre içinde taksitler halinde ödenir. Bir süre sonra, hayatinizi durum yeni bir yol alir ortaya çikabilir. Daha sonra, bir götürü miktar için rant satis düsünebilirsiniz.

2.Emergency Durum – herhangi bir acil durum altinda, örnegin, birisi hasta düstü ya da kimse büyük bir ameliyat vardir, size rant satis yerine bir kredi satin düsünebilirsiniz.

Yeni bir is 3. Baslatma – Yeni bir is baslayarak yapilandirilmis yerlesim satis sonrasi elde edilen nakit yerine getirilebilir yatirim çok ihtiyaci var.

4.Special Olay – Çocugunuz evli ve onun / onu dügün harcamak eldeki nakit ihtiyaci oluyor.

Bir ev veya araba 5.Buying – Yeni bir ev ya da daha büyük bir araba satin almaya karar ve bunun için para düzenlemek yerden karar vermek mümkün degildir. Nakit iyi bir miktar için yapilandirilmis yerlesim satabilirsiniz.