ödeme koruma veya gelir koruma kapagi – bazi seyler hariç

Ne kapsamaz?

Eger issiz iseniz Gelir koruma kapagi sizi kapsamaz. Bu istihdam ve hastalik, kaza ve fazlalik nedeniyle istihdam disinda olanlar içindir. Bu kasitli isten ayrilanlar insanlar kapak ya da gönüllü olarak kagitlari indirdi degildir. Bir ödeme koruma sigortasi da gelir koruma farkli bir serbest meslek kapsayacaktir. Kendi halinde, hastalik durumunda ödemeler karsi fazlalik ama sadece koruma vb kaza var,

Bu kimin isveren onlari hazirladi çalisanlari korumaktir. Orada bir mali kriz oldugunu ancak sizin parasi alabilir yerde bir gelir koruma politikasi var. Bu durumda fazlalik söz konusu oldugu gibi serbest meslek eger bu kapaktan yararlanmis anlamina gelir.

Ayrica ücretli hastalik izni ve bir hastanede tedavi aliyorsaniz ya da dinlenmek için, evde olan bu sigortalilara karsilamayacaktir. Onlarin hastalik izni denge, isverenleri tarafindan ödenen olanlar onlar is disinda oldugunu söylüyor ve herhangi bir iddia yapamazsiniz. Onlar size ödeme önce bu Sigorta sirketi tarafindan kontrol çapraz olacaktir.

Eger bir kredi çektiginizde bir ödeme koruma kapagi almak için zorunlu düsünmezler. Borç veren bu o misselling daha sonra zorunlu ses yaparak aptal çalisirsa. Buna dikkat etmeyin. Elbette bu kapagi almak için pahali, gerçekten gerekli ise, bu sadece almak ve gelecekteki mali durumunu ve istihdam durumu emin. Eger herhangi bir tasarruf ya da bankaya varlik yoksa size borç ödemeleri üzerinde varsayilan kalmamak, o zaman bu sigorta göz önüne almaliyiz.

Eger ÜFE almak için gidiyoruz, o zaman gerçekten istediginiz kapak ve politika sizin için yararli oldugunu emin olmak için kontrol edin. Eger ödemeler gelemez ÜFE degerli olabilir ve düsük bir denge var. Eger serbest meslek ve paradan tasarruf etmek gerekiyorsa Ancak, o ÜFE genellikle olmadan yapabilecegi bir seydir.

Istemsiz fazlalik, kaza ya da hastalik Kredi ödeme koruma kapagi nedeniyle issizlik durumunda finansal güvenlik sektöründe saglayicilar tarafindan sunulan birincil kapsama türlerinden biridir. Istediginiz zaman hiç bu sigorta iptal etmek için ücretsizdir.