serbest çalisanlar için saglik sigortasi

Ingiltere’de son on yil içinde serbest ve taseron isçilerinin sayisinda bir artis gördü. En önemlisi Internet patlamasindan, kötülesen trafik durumu, ve ikinci bir gelir sevk online ögretmenler, muhasebeciler, yazarlar, yayincilar, ortagidir pazarlamacilari, veri girisi isçi ve e-posta yazar olarak ikinci iste bir çok kisi itti. Birçok kisi onlar hiç Ücretli olarak çalisanlarin yaptigi gibi daha fazla kazanç, bir tam zamanli meslek haline açtiginizi serbest isçi olarak kadar basarili olmustur!

Bir çevirmen olarak çalisan avantajlari var. Isterseniz kendi patronu olabilir, kendi çalisma takvimi ayarlayin, günlük top oynamak için çocuklar alabilir ve pijama yatak odasi ya da ev ofis çalisabilir. Saglik ve güvenlik sigortasi – Ancak, freelance is garanti etmez bir sey var. Ani ve beklenmedik olasiliga sizi ve avuç personel (varsa) koruyabilirsiniz bir kapak.

Serbest için saglik ve güvenlik Sigortasi
Ingiltere yasalari uyarinca, kayitli kuruluslarin tüm çalisanlarin bir saglik sigortasi kapsaminda olmasi gerekir. Ancak, bu taseron isçilerinin kapsamaz. Eger proje bazinda bir organizasyon ile çalisiyorsaniz, onlarin sigorta poliçesi kapsaminda olmayacaktir.

Ayni bireylerin bir grup bir isveren olmak üzerine sizin için geçerli, kim yeniden sözlesme sartlari üzerinde çalismak.

saglik sigortasi kaynak
Birçok serbest saglik ve güvenlik sigortasi için tercih etmeyin nedeni sahip olduklari seçeneklerin farkinda olmamasidir. En serbest çalisanlar herhangi bir saglik ve güvenlik ile ilgili serbest sigorta poliçesi için dik ücretleri WRT itaate ödemek zorunda oldugu fikri var.

Eger yeterince arama Ancak, her zaman ve serbest çalisanlari kapsayacak sekilde bir saglik sigorta sirketi istekli bulabilirsiniz – makul bir prim içindeki tüm. Tek ihtiyaciniz olan sizin isletmeniz sagligi faiz yani sira bazi sözlesmeli Sizinle çalismak çalisanlarin karsilayan bir anlasma üzerinde sifirlama önce politika ince baski yoluyla okurken biraz dikkatli olmaktir.