bir araç sigortali almak için neden

Bu gün ‘sigorta sirketleri otomobil sahiplerinin tüm araçlari sertifikali otomatik sigorta sirketi tarafindan sigorta almak zorunda kanunda degisiklik nedeniyle olarak patlama bulunmaktadir. Bu bir araç sürüs için yasal gereklilikleri yapilan yeni bir ektir.

Neden bu degisiklik yapildigini çesitli nedenleri vardir:

Genellikle insanlar trafik kazalarinda için en yüksek risk kategorisi olan, kendi genç kendi ehliyet almak. Bu trafik kazalarinda genellikle bu genellikle yer almak gençler oldugu görülmüstür. O araba bir kaza karsilar ve durumunda herhangi bir kaza daha sonra bir tane büyük destek olur sigorta sonra bazen büyük sorunlar olur para destektir. Sigorta poliçeleri oldugu gibi araç ama sahibi degil sadece, ayni zamanda araba tamir ve mahkemede ödenecek para cezalari (varsa) gibi tüm masraflari sigorta sirketleri tarafindan halledilir birlikte olan, hem de ölüm kapak olarak bir kaza olsun.

Bir sigorta poliçesi kayit kayda deger bir adimdir ama bu da çocugunuzun daha sorumlu sürücüleri yapmak için, bir baska deyisle hepsini yaramazlik en yaptiklari kolu ve anne destek olmamalidir izin, onlarin sorunlari dikkat çekmek yapmak önerilir Bu noktada çocuklarinin.

Faaliyetleri nedeniyle anne de ona iyi bir sürücünün tüm görev ve sorumluluklari ögretmek gereken bir çocuk tek basina sorumlu yapmadan önce. Bir çocugunu trafik kural ihlali sonsuza dek lisans iptal edebilirsiniz ve bundan sonra kisinin baska bir ülkede bile, gelecekte bir ehliyet için degil uygulayamazsiniz gibi o, bütün kurallara uymak gerektigini anlamak gerekir.
Mümkünse sonra bir güvenlik kiti yüklü var ve bir o kadar güvenli degil bir araba varsa daha sonra kolayca monte edilebilir güvenlik kitleri vardir sadece hangi bu araba satin almalisiniz. Bu farkliliklar her her türlü önlemek için tavsiye edilir.

Hatta sigortalari tüm artilarini ve eksilerini bilerek sonra sigorta ve bunu neden, politikalarin yüksek maliyetidir tek nedeni önlemek gibi insanlar var. Pahali sigorta poliçesi göze alamaz bir sigorta primleri bir çok kaydedebilirsiniz. Bir prim tasarruf hangi çesitli yollari vardir.