Dubai’de gurbetçi motorlu sigorta

Bir Dubai büyük gurbetçi nüfus, makul fiyatli petrol ve kullanilmis ve yeni arabalar için çesitli seçenekler ile, araba ve bu nedenle elde motorlu sigorta satin insanlarin sayisi oldukça yüksektir.

Dubai’de bir rent-a-car veya kendi araba için geçerli bir sürücü belgesi olmasi gerekir. Bir oturum vizesi ile sadece bireylerin BAE sürücü belgesi için basvuruda bulunabilirsiniz.

Siki sürüs kurallarina, hiz gibi suçlar ceza ve para cezasi ödeme yol açabilir. Içme ve sürüs gibi ciddi suç hapis ve sinir disi Dubai’de bu suç için sifir tolerans olmadigi da dahil olmak üzere ciddi ceza yol açabilir.

ABD, Kanada, Almanya, Fransa, Isveç, Danimarka, Japonya, Ispanya, Singapur, Lüksemburg, Avustralya, Yeni Zelanda, Hollanda, Italya, Çek Cumhuriyeti, vb gibi bazi ülkelerin vatandaslari dogrudan geçirmeden Dubai’de geçerli bir sürücü belgesi elde edebilirsiniz bir sürüs testi. Diger ülkelerden kisiler Dubai’de bir sürüs izni almak için bir test almak zorunda kalacak.

Dubai’de bir sürüs testi teorik sorularin bir karisimi ve gerçek sürüs becerilerini test eden bir pratik sürüs testtir. Bir de bir lisans almak için isveren / sponsoru bir itiraz mektubu hiçbir teslim etmek zorundadir. Ayrica, otomatik bir araç üzerinde test bu sadece Dubai’de otomatik araba için izin verilir. Test bir el araba yapilmistir Ancak, Dubai otomatik ve manuel araçlar hem sürücü hakkina sahiptir.

Dubai sürüs 150 farkli ülkeden gelen kisiler, bazen oldukça döküntü alabilirsiniz. Dubai içinde yeni bir araba ile yola çikmadan önce Yani, herhangi bir sorun kaçinmalari yerde geçerli motorlu sigorta oldugundan emin olun.

Duvara kafani ziplatma kaçinin! Anlamak duvarlari bulunmaktadir vardi iyi bir baslangiç ??… Eger bas agrisi bir hayrani sürece!