düsük oranlari ile araba sigortasi almak için nerede

Ihtiyaciniz kapsama ödün vermeden düsük oranlari ile araba sigortasi almak ister misiniz? Bu imkansiz gelebilir, ancak araba sigortasi için son zamanlarda herhangi bir karsilastirmali alisveris yapmadim çünkü sadece bu.

Ucuz otomobil tirnak mevcuttur – sadece nereye bakilacagini bilmek zorunda. Aslinda, sadece küçük bir karsilastirmali alisveris yaparak otomobil sigortasi yüzlerce dolar yillik tasarruf mümkün olabilir.

nerede ucuza sakliyorsun?

Otomatik sigorta için daha iyi ücretler bulmak için çözüm parmaklarinizin ucunda – sigorta karsilastirma siteleri. Tabii ki, ayni zamanda bireysel sigorta sirketleri için web sitelerine dogrudan gidebilirsiniz ama sadece bir seferde bir sirket için bir teklif alirsiniz.

Kolay kullanimli sigorta karsilastirma web siteleri tüm ücretsiz ve kendi ev çikmadan, birden fazla A-dereceli sigorta sirketlerinden teklif almak izin.

Eger online sigorta uzmanlari veya dogrudan telefonla sorulara cevap alabilirsiniz en iyi web siteleri bile bir sohbet olanagi sunar. (Asagidaki baglantiya bakiniz).

bir sigorta karsilastirma sitesi kullanarak

Eger teklif alabilirsiniz önce, gibi bazi kararlar, yapmaniz gerekir:

* Ne kapsama istediginiz miktarda. Sigorta web sitesinin devletin Bölümü minimum gereksinimleri devlet için ne listeler.

* Eger kapsamli ve çarpisma kapsama isteyin.

* Eger kapsamli ve çarpisma kapsama dahil olmak üzere eger istediginiz indirilebilir ne. Ne kadar yüksek olursa muafiyet, alt prim.

Ayrica otomatik hakkinda temel bilgi gerekir ve bu tür gibi aliskanliklari, sürüs …

* Otomobilin marka ve modeli

* Ne güvenlik ve anti-hirsizlik cihazlar araç içerir

* Kaç kilometre sürücü bir yil

Otomatik is için kullanilir * olsun

Bir kez hazir, sadece online formu doldurun ve tirnak için bekleyin. Ne kolay olabilir?