genç araç sigorta oranlarini

Çocugunuz artik kendi tekerlekleri sürücü hazir mi? Onu kendi araç sigorta poliçesi almak için planliyor musunuz ama gençler için yüksek maliyet sigorta priminin söz konusu oldugunda? Sizin genç için ucuz araba sigortasi bulmak için birçok yolu vardir üzere hemen endise durdurun.

Hala sürüs deneyimi yetersizligi olan, çünkü gençler için araba sigortasi pahali. Hala sürüs yeni oldugu için, onlar kaza yatkindir. Yolda herhangi bir aksilikler önlemek için zaman bir ebeveyn olarak, uygun sürüs davranisi için çocugunuza rol model. Bir trafik ihlali neredeyse olasi ileride daha ucuz bir araba sigortasi alabilirsiniz yapma, sigorta primi iki katina veya üç katina çikabilir.

Henüz çocugunuz için bir araba satin degil zaman, bütçenize uygun olurdu araba seçiminde ona eslik ediyor. Gençler genellikle spor otomobil gibi yüksek son araba çekiliyor. Bu araba sigorta için pahali ve düzenli bir sedan gibi alt tipi gruptan gelen araba sigorta daha ucuz oldugunu ona açiklayin.

Ancak, hatta ana tavsiyesi ile, istatistik hala genç sürücüler genellikle dikkatsiz sürüs aliskanliklari için atif olsun gösterir. Aslinda, genç erkekler genç kadinlara göre daha fazla belaya. Sigorta primi bu yas grubu için bu kadar yüksek olmasinin nedeni budur.

Neyse ki, tüm sigorta gençlerin karsi önyargili vardir. Onlara karsi oran ragmen, sorumlu olanlari daha uygun fiyatlarla sunulmasi sansi vermek isteyenler hala var. Iste o ucuz araba sigortasi çocugunuz için almak için daha fazla ipuçlari:

• Çocugunuzun iyi bir sürüs kayit korumak için tesvik

• politika için çocugunuzun ekleyin

• onun oranini düsürmek için okulda iyi notlar almak için çocugunuzun tavsiye

Ve elbette, hayatta eglenmek! Onlarin fiyatlari sonunda bu yüzden sadece onunla yasamayi ögrenmek simdilik, asagi gidecek.