kasko oranlari – kasko oranlari için düzenlemeler

S: kasko oranlari düzenleyen ulusal kurallar var mi? Ben devlet disina zaman benim sigorta biraz gitti çünkü ben merak ediyorum.

A: Otomobil sigortasi oranlari is yaptiklari devlet tarafindan düzenlenir. Oranlari konuma göre, kismen belirlenir.

Örnegin sigorta primleri için de Manhattan’da göre daha Güney Dakota az maliyet. Yolda pek çok diger sürücüler vardir sirf bir sürücü Manhattan’da bir kaza olma olasiligi çok daha fazla oldugu için bu için nedenidir.

Sonraki formu bir devlet tasirken sigorta primleri kadar gitmek için alisilmadik bir sey degildir, aslinda bazi sirketler için devlet düzenlemeleri arasindaki fark bazi eyaletlerde hiç is yapmayin.

Eger bir politika için birden fazla tirnak alarak yeni devlet için uygun en iyi fiyat almak emin olun. Bu, sigorta primleri üzerinde hareket vardi mali etkisini azaltmak bir yoludur.

Daha ucuz bir politika bulmak için baska iyi yolu isyeri veya size ait herhangi bir kulüp otomatik sigorta için indirimli anlasma olup olmadigini görmektir.

Bu kasko oranlari eyaletten eyalete ve bu yeni politikasi için alisveris yaparken bizim tavsiye alacak çok farkli neden sizin soruya cevap umuyoruz.

Bu kesinlikle çevresinde alisveris ve çesitli sirketlerden otomatik sigorta tirnak almak önerilir. Bu size prim tasarruf ve mümkün olan en iyi kapsama almak saglayacaktir.