nerede ucuz kentucky kasko almak için

Kentuckians kasko için ortalama dolardan fazla 900 yil ödemek ve en çok fazla ödüyoruz. Saygin bir sirket ile ucuz Kentucky kasko almak için burada.

kentucky kasko sartlari

Kentucky sigorta sirketi, belirli bir miktar kadar, sizin yaralanma iddialari için kazaya neden olursa olsun ödeyecek, yani bir hiç hata devlettir. Eger devlet sürücü sorumluluk sigortasi asagidaki asgari miktarda tasimak gerekir Kentucky otomatik sigorta yasalar devlet oldugunu:

1. Bir kazada hatali oldugu tespit yaparken yaralanma sorumluluk kapsami degerinde 25.000 $ diger kisinin tibbi faturalari ödemek için.

2. Bir kazada hatali oldugu tespit ederken diger kisilerin tedavi masraflarini ödemek için yaralanma sorumluluk kapsaminda 50.000 $ degerinde.

3. Diger kisinin araba ya da bir kaza hatali oldugu tespit konum kisisel maddi hasar ödemek için maddi hasar sorumluluk kapsaminda 10.000 $ degerinde.

Yukaridaki sorumluluk sigortasi tüm yasa gerektirir. Tam koruma istiyorsaniz Ancak, politika asagidaki sigortalarin içermelidir:

Ne olursa olsun hata idi kim, bir kaza sonrasi araç için tamir için Çarpisma-öder. Eger finansman veya yeni bir araba kiralama iseniz saticiniza bu sigorta gerektirir.

Kapsamli – yangin, vandalizm, hirsizlik, firtina, ya da bir hayvan vurmak – çarpma baska bir sey zarar oldu sonra araç tamir için öder. Bu kapsama, çok, en saticilari tarafindan gereklidir.

Kisisel yaralanma koruma – Kaza sonra saglik faturalari ve yolcu saglik faturalari ödüyor.

Sigortasiz otomobil – kaza sigortasiz, underinsured, ya da hit-kaç sürücüleri neden oldu zaman aracinizin zarar için öder.

Ucuz kentucky kasko

Eger saygin bir sirket ile en ucuz fiyata aliyoruz saglamak için, bir sigorta karsilastirma web sitesini ziyaret edin. Bunlari karsilastirmak ve en uygun olani seçebilirsiniz böylece orada A-dereceli sirketlerin birden fazla teklif alabilirsiniz.

Bu sitelerin en iyi (bkz. asagida) bir sigorta uzman sorulariniza yanit alabilirsiniz daha fazla para tasarrufu alabilirsiniz bir makale bölümü ve bir online sohbet özelligi vardir.