sakatlik sigorta poliçesi seçme

Sakatlik sigortasi nedeniyle hastalik veya yaralanma için çalisamayacak durumda olmasi gerektigini gelirinizin bir kismini degistirmek için tasarlanmistir. Sakatlik sigorta yardimlari tarihsel brüt gelirin yaklasik% 45% 65 örtülü var. Bu farklilik gösterse de, sigorta tasiyici ve hakki oldugu faydalari bagli olarak politika öngördügü.

Pazar bugün birçok sakatlik sigorta saglayicilari ile sular altinda ve dolayisiyla dogru politika seçimi korkutucu bir görev olur. Bu birkaç nokta sadece sizin içindir sakatlik sigorta poliçesi seçiminde size yardimci olacaktir.

Bu mümkün olan en iyi fiyata maksimum fayda ile politika bulma konusunda size yardimci olacaktir · Piyasasi çalismasi ve analizi çok önemlidir.
· Sirket gelecekte civarinda olacak ve gerektiginde iddialari ödemek mümkün olacak emin olun. Bunun için en iyi seçenek sakatlik sigortasi veya mali güçlü ve istikrarli sirketler sunmaktadir taninmis sirketler için de gitmektir.
· Ne sakatlik sigortasi saglayicilari tarafindan iptal edilebilir ne de onlar prim artirabilir bir politika seçin. Aksi takdirde sirket politikasi iptal ya da karsilamak için pahali bulursaniz prim yükseltebilirsiniz sansi vardir. En iyi seçenek bu nedenle biraz ekstra ödeme bile olmayan bir iptal ve garantili yenilenebilir politikasi için seçmektir.
· Ile toplam sakatlik daha genis bir tanimi vardir bir politika seçin. Bu bir sey ve bu is için bir kisi için imkansiz kilan her seyi içermelidir.
· Sadece çünkü sakatlik yari zamanli çalisabilir eger kismi faydalar verir kismi veya artik sakatlik binici için gidin.
· Sigorta kurulusu enflasyon koruma saglar olmadigini kontrol edin. Iddiasi üzerine enflasyonu da teminat tutari etkileyebilecek o zaman daha uzun bir süre var gibi genç ise enflasyon binici satin alma son derece yararlidir.