tasarruf ve Arizona indirimli uzun süreli bakim sigortasi almak için nasil

Arizona sakinleri yemek daha iyi ve daha fazla egzersiz kendilerini daha iyi bakim aliyor olsa da, hala onlarin üst düzey yil hazirlik düsünmek zorunda. Çogu insan yakin bir ihtiyaç vardir kadar uzun süreli tibbi bakim gerektiren düsünce eglendirmek degil. Zaman özü ve duygular bir baska is karar bulut, çünkü bu noktada, kararlar daha zordur.

Sadece bir irade hazirliklari yapmak gibi, uzun süreli bakim ve hazir olmak gerekir degil, daha gerek daha iyidir. Sunu kabul edelim ki, herkes uzak potansiyel olarak uzun süreli bakim ihtiyaci sadece bir beklenmedik tesadüf degildir.

Uzun süreli bakim birkaç aydan birkaç yila kadar her yerde sürebilir. Bakim ile ilgili maliyetler genellikle ortalama Arizona ikamet cebinden isleyebilir ne daha vardir. Bu nedenle, alternatifler aramaya gereklidir.

Eger oldukça büyük varlik varsa, uzun süreli bakim için ödeme uzak israf olmaktan onlari korumak için mantikli olur. Eger böylece sigorta satin almak için gerekli hale tür bakim için cebinden ödemek için aciz durumda büyük olasilikla daha fazla büyükçe varliklari, yoksa.

Para tasarrufu dernekler farkinda olmak mümkün ekonomik uzun süreli bakim için arama yapacaktir. Burada uzun vadeli bakim için kendi arama daha kolay ve daha ucuz yapabilir Arizona sakinleri için kullanilabilir birkaç dernekler sunlardir:

1. Arizona Saglik Dernegi (AHCA). Onlar bakim evleri ve destekli yasam merkezleri hakkinda bilgi vermek. Bu eyaletin en büyük profesyonel uzun süreli bakim savunuculari ve dernek olarak lanse edilir.

2. AARP: 50 yasin üzerindeki sakinleri indirim hakkinda bilgi sunar

3. arizona saglik maliyet kontrolü sistemi (AHCCCS): arizona en Medicaid programi.

Bu Arizona mevcut birçok programlari sadece birkaçidir. Daha fazla bilgi için, Sigorta Arizona Bölümü basvurun. Bilgili olmanin en iyi orani ve uzun süreli bakim için alisveris indirim almak için anahtardir.