yurt disinda uçan seyler bilmeli

Size bagajinizi vermek zaman check-in masasi tatil için uçaga binmeden önce – Eger diger ucunda geri almak için bekliyoruz. Ama her 2.000 yolcu disinda 2007 1 tatili bagaj görmedim – ve tekrar görmek asla.

Ingiltere’nin Hava Tasimaciligi Kullanicilar Konseyi (AUC) son zamanlarda dünyanin havayollari irretrievably Sadece 2007 yilinda bir milyondan fazla çanta kayip gösteren bir rapor yayinladi.

2008 “Bagaj raporu” – – bu havayollari, 2007 yilinda dünya çapinda 42 milyon torba hatali açikladi SITA, küresel seyahat çözümleri saglayicisi, ayni zamanda bir rapor yayinladi.

Ayrica Avrupa agi tasiyicilarin en gecikti çanta% 15 fazla iki gün geciktirilir – Avrupa Havayollari Birligi’ne göre. Çanta olmadan iki gün özellikle Ingiliz Sterlini Euro daha zayif oldugu gibi su anda, gerçekten pahali olabilir.

Peki istenmeyen sürprizler önleyebilirim? En iyi ve akillica yapmak düsünüyorum disli sizinle uçuyor sirketin seyahat sigorta poliçesi ile (ve varsa daha önemli) kapali oldugundan emin olmaktir. Spor, müzik, elektronik – – Pahali ögeleri ile seyahat ediyorsaniz son derece uzman bir kapagi almak için tavsiye edilir.

Birlesik Krallik’ta sigorta saglayicilarin çogu yillik seyahat sigortasi, hem de tek ve is gezisi kapsar saglar. Online check – çogu zaman özel firsatlar sunuyoruz.

Kameralar, dizüstü bilgisayarlar, pahali ceket ya da giysi veya cep telefonlari gibi – size çok para kaydedebilirsiniz iyi bir fikir satin pahali ögelerin makbuzlari tutmaktir. Bir makbuz ile sizin bagaj kayip ögenin gerçek degerini kanitlamak için daha kolaydir. Bu da kredi kartlarini kullanarak satin almak için iyi bir neden oldugunu – kredi karti sirketi ile bir makbuz da var.

Tabii ki – – bagaj seyahat sigortasi da pasaport, para ve kaybetme, bir cevapsiz uçus ya da iptal olarak yurt disina seyahat ortak rahatsizlik, çogu kapsayacaktir. Gerekirse Ama ayni zamanda tibbi acil ve tibbi yardim kapsayabilir.

Eger tatil için uçmak dahaki sefere, bagajlarini alamadim insanlarin bu 1,2 milyon düsünün.