evcil hayvan ve ev sigortasi orani

Sinsi bir, tarama isirma, ev sigorta teklifi bakarak zaman muhtemelen yapmadiniz ve bu hayvan ev sigorta teklifi üzerinde olabilecek etkisi oldugunu dikkate sizlanmaya, sürünen, var. Size sahip hayvan türüne bagli olarak, bakiniz, ev sigorta oranlari ve fiyat aile aramak tüylü küçük canavar etkilendigini bulabilirsiniz.

Genel olarak, kedi ve köpeklerin en irklari ev sigorta oranlari kadar gitmek neden olmaz. Eger saldirganlik ve köpek isiriklari ile iliskili bir cins varsa Ama, bir Pit Bull ya da Rottweiler gibi, o zaman muhtemelen prim bir artis yasayacaksiniz. Köpeginizin birisi isiriklari eger, o zaman isirik tedavisi kaynaklanan saglik giderleri için ev sigorta poliçesi karsi bir iddia yerlestirebilirsiniz çünkü bunun nedenidir. Hatta stres ve zarar için bazi ek para alabilirsiniz. Sanki köpek yürüyüs ve oynamak için köpek için bir güvenli korkuluklar alani sahip olarak risk sizin olasiligini azaltacaktir ve prim bile azaltabilir. Ayni sekilde, maymunlar, dingoes ve yakalayabildigi her türlü gibi bazi egzotik evcil hayvan artan prim riskler tasimak olabilir. Eger primleri asagi tutmak için uygun kalem ve oyun alanlari gerekir.

Ev sigorta primleri artirabilir baska bir hayvan, bir kertenkele ya da diger soguk kanli yaratiktir. Bu garip gelebilir, ancak budala kanli hayvan canli tutmak için özel isinma isiklari ve cihazlari olmasi gerektiginden, bu sigorta primleri artirabilir bir yangin olmasi riskini artirabilir. Ekipman dogru tür satin almak ve bir iddia riskini azaltmak için iyi durumda tutmak için emin olun.

Bu sizin ev sigorta sirketi için hayvan ifsa önemlidir. Düsündügünüzden sizin tehlikeli veya riskli Evcil bir artan prim ödemeden uzak alabilirsiniz gizli tutarak. Bu hayvanlar neden oldugu iddia varsa Gerçekte, bu politikasi kapsaminda olmayacak ve hatta çünkü yanlis politikasi kaybedebilirsiniz. Bu belirli Evcil neden olabilir artan prim önlemek için bir ev sigorta poliçesi yaptigimiz yatirim kaybetme degmez.