gerçekten ucuz araba sigortasi – ucuz istediginiz baslangiç

Gerçekten ucuz araba sigortasi gibi bir sey var mi? Ben size hemen hemen hiç sürücü ve cografyada kimse son 20 yilda bir kaza geçirdi ki gerçekten ucuz araba yoksa olur bilmiyorum. Önemli ölçüde oranlari asagi götürmek istiyorsunuz. Tüm meydana gelen gerçegi çok ince ve Asist arasinda bir yerde. Araba sigortasi sigorta aktüerler tarafindan oranlari verilir. Onlar oranlari belirlemek için kendi kriterleri bazi elde etmek için sürücü yas gruplari ile birlikte bazi cografi bölgelerde iddialari deneyimi gözden geçirin. Satin aldiginiz aracin tür oranlari ile ilgili bir çok sey var. Bazi araçlarin çok yüksek bir hirsizlik oranina sahip. Bu bilinmeyen faktörlerin tüm düsük bir oran ile gelip sadece bu kadar basit degil. Düsük maliyetli sigorta bulmak için mantikli bir yaklasim çesitli sirketlerden sigorta fiyatlari toplamak ve bu sizi en düsük karsilastirmali orani bulmak mümkün olabilir oldugunu.

degerlendirmesi faktörler

1. Cografi Alani – Kendi arka bahçesinde sürüs deneyimi üzerinde hiçbir kontrole sahip. Hala komsulari da oranlarini etkileyebilir gerçegini ortadan kaldirmamaktadir. Bölgenizde kaza daha yüksek frekans oranlarini artiracaktir. Kazalarin siddetini da oranini etkileyecektir. Çünkü kirsal alanlar açik karayollarinda seyahat yüksek hizlarda daha ciddi kazalar olabilir iken sik sik sehir içinde yüksek frekans çamurluk alem kaza bulacaksiniz.

2. Araç Türleri – Eski araçlar fiziksel hasar ile açikça ucuzdur. Spor araba ve pahali bir spor araçlar oranini artirir.

3. Genç Sürücü Indirimler – Bazi sirketler bir sürücü egitim indirim ile birlikte 3.0 not ortalamasi ile iyi ögrenciler için indirim var. Eger birlikte iki koymak zaman önemli olabilir.

4. Emekli Indirimler ve Olgun Driver – Bazi sirketler yaslilar için oranlari düsürmek için emeklilik indirimler ve olgun sürücü indirimler var.

Bunlar sadece birçok olasilik bazilaridir. Araba sigortasi için alisveris mevcut indirim hakkinda bilgi isteyin. Yasadiginiz ve satin araç tipleri ile ayarlayin ve size kapsama düzenlemek nasil hangi alani düsünün. Daha önce var ve neden yardimci olacak daha kendinizi egitin.