serbest meslek için uygun fiyatli saglik sigortasi bulma

Eger serbest meslek sahibi olacak kadar sansli iseniz bu uygun fiyatli saglik sigortasi bulmak son derece zor olabilir – Arastirma birçok kisi kendini bu çok nedenle istihdam gitmez gösterir. Genellikle büyük bir sirket tarafindan istihdam iseniz, sirketinizin grup plani ile uygun fiyatli saglik sigortasi için daha fazla seçenek var, konusma.

Eger serbest meslek ve Evliyseniz, bir kolay bir seçenek esiniz ile saglik sigortasi almaktir. Onlarin sigorta kendinizi eklemek için biraz daha fazla ödeme olabilir ve faydalari kayit bir sonraki yil için sonbaharda genellikle sunulmaktadir kadar da bunu yapmak için beklemeniz gerekebilir. Bu genellikle de en ucuz kendinizi sadece sigortalanmasi için seçenek, ama çocuklardir.

Bu durum alakali, göz önünde bulundurmaniz gereken bir sey sik COBRA (Konsolide Bütçe Omnibus Uzlasma Yasasi) saglik sigortasi olarak bilinen yararlanarak. Isinizi birakirsaniz Yasaya göre, zaman belirli bir miktar için isveren tarafindan saglanan devam saglik sigortasi hakki vardir.

COBRA kapsama eski sirket tarafindan saglanan saglik sigortasi ve yeni bir is kurma zaman kendiniz için almak sigorta arasindaki köprü çok degerli olabilir.

Ihtiyaciniz sigorta türü durumunuza bagli olarak degisir. Eger 2 ila 50 kisi istihdam ederseniz muhtemelen bir grup saglik sigortasi plani katilarak tasarruf olacaktir. Is sadece tam anlamiyla kendinizi ise, geçici bir politika almak isteyebilirsiniz. Durumunuza degisiklikler ve nispeten ucuz ise bu kolayca degistirilebilir.

Son olarak, kendi kendine eger istihdam ve bunu yapmak için bir finansal konumda bulunmaktadir – her yil için prim ödeme, yerine bir yil içinde ödemeleri yayilan ve her ay ödeme daha. Bu para önemli miktarda tasarruf olabilir.

Gelistirmek için bir egilim sadece olasi – Ve iyi haber tek parça serbest meslek için saglik sigortasi masraflari son birkaç yildir vergiden düsülebilir olmustur olmasidir.