sürüs ya da para cezalari ve yasal islem karsi karsiya riski zaman kalmak kapli

Birçok hane için zor ekonomik zamanlarda, insanlar onlarin mali zorluklara kolaylastirmak için her ay para tasarrufu yollarini degisen ariyoruz.

Yakin tarihli bir rapor 5 milyon kisi yükselmeye devam Avrupa’da asiri hava riskini ragmen kendi ev sigorta poliçesi gelen sel kapagi çikarmadan gibi birçok dikkate alinarak ev sahibi yüzde 30 olarak ile sigorta poliçeleri geri kesme bakarak oldugunu gösterdi.

Çalismada ayrica sürücülerin yüzde 37 bazi nakit kaydetmek için denemek için kendi araç sigorta poliçeleri downgrading hakkinda düsünürdüm ortaya koydu. Ancak, yerde dogru sigorta olmadan yollarda sürüs gibi bu ile tehlikeler ceza ve büyük para cezalari için insanlar açik birakmak olabilir vardir.

Bazi insanlar için bir düzenli uygulama maliyetlerini düsürmek için denemek için üçüncü sahis sigortasi disari almaktir, ama bir sigorta uzman bunu yaparken de siddetli riskler vardir söyledi.

O, Eger yalnizca üçüncü taraf kapak için tercih ederseniz o zaman kendi araba hasar için ödemek zorunda kalacak degil sadece “, dedi, ancak sizin prim kazadan sonra yani kadar gidecek. Sizin asiri artirilmasi da prim kesme popüler bir yoludur. Tasarruf önemli olan ve maliyeti içerisinde 10 yüzde veya daha fazla bir fark anlamina gelebilir. Ancak, bu sadece yogun zamanlarda az bir kez kendi araba kullanabilir veya iki gün bir hafta, ve degil, olanlar için çok daha iyidir. Birisi yarislari yukari ve asagi otoyol her gün için yanlis bir ekonomidir. Sizin araba sadece ilk etapta bir küçük bir miktar deger olup olmadigini Ve, bu yüksek bir asiri esik var için hiçbir mantikli. ”

Kapagin kendi seviyelerini azaltmak için planlama kadar çok sürücülerin ile, onlari en tehlike dogru bir sigorta politikasi, daha büyük hale gelir olmadan yakalanmaktan.

Uzun süre için sürüs ya da araba bazi asiri durumlarda kirici gönderilen ile yakalanan sahip olmaktan yasakli olma insanlarin riski de vardir. Onlar içeri basladi daha is için sürüs güveniyor sürücülerin onlari bir çok daha kötü pozisyonda sonunda görebiliyordu bir çok riskli bir oyun oynuyor