araba sigortasi roketi maliyeti

Sigorta sirketleri Ingiltere’nin 33 milyon sürücüler için araba sigortasi primleri bu yil yüzde 20 oraninda uçmak olabilir uyariyorlar. Hatta muhafazakar yorumcu en az yüzde 10 bir artis tahmin edilmektedir. Görünüse göre asagi ferdi kaza iddialari ve sahte iddialarin artan maliyet hepsi bu. Bu tam hiçbir iddia ikramiye ile ortalama prim yaklasik £ 400 ile 480 lira artacak demektir. Ve bu yüksek saglik maliyetleri ve no-kazan, avukatlar no-ücret “takip ambulans” yükselisi öncelikle asagi.

Her araç sigorta poliçesi için 66 £ esdeger – Geçen yil yaklasik 650.000 kisi 1900000000 £ bir fatura olusturmak yaralanma iddia etti. Bu iddialarin, boyun tüm kisisel yaralanma iddialari üçte ikisini olusturuyor -, Avrupa ortalamasinin yüzde 40 daha yüksek bir orani var. Görünüse göre Ingiltere’nin otomobil sigorta sektörünün su anda, yaklasik yüzde 5 kaybetme prim gelirlerinin her 100 £ 105 kilo disari ödüyor – ve yüzde 8,7 oraninda bir endüstri ortalama prim geçen yil artan ragmen var.

Ama araba sigorta pazarinda rekabetçi kalir. Fiyat karsilastirmasi web siteleri ve online uygulamalari sürücülerin kendi sigortasi için çevresinde alisveris için tesvik ediyoruz. Sonuç olarak sigorta artar en aza indirmek ve sadece piyasada fiyat hareketleri dogrultusunda ileri onlari kolaylastirmak zorunda kaliyor. Genis hizli piyasa daha yukari fiyatlari hareket herhangi bir sigorta satis korkutucu düsecek bulacaksiniz. Yani ticari etkilerden fiyat artislari disari sürüklemek için kesin.

Bu durum ilk daha ucuz bir teklif için pazar ariyor olmadan araba sigortasi yenilemek asla gerektigini, daha önce verdik tavsiye altini çiziyor. Bu otomatik olarak çikmadan sigorta ile yenilemek kaç sürücülerin sasiracaksiniz. Birçogu sigortaci ucuz geçen yil oldugu için, bu yil en ucuz olmaya devam edecektir varsayalim. Peki çok dürüst, çogu olasi degildir.

Kar marjlarini baski altinda, özellikle de sigorta sürekli olarak fiyatlandirma ayarliyoruz. Yani çevrimiçi. Pazar ariyor yarim saat geçirin. Bunu biraz sikici bulabilirsiniz ama sen 100 pound tasarruf ise bakim gerekir? Bence degil!