bilmiyorum ne ipotek sigortasi,.

Herhangi bir ayda beklentileri Avustralya kendi ipotek yeniden finanse edecek etrafinda kadar 14.000 ev tutar vardir. Kendilerini daha iyi bir anlasma güvenli ettik iyi bir sans vardir, ama 80’den yüzde ödünç olanlar için bir küçük ama substancial Bonus gözden ettik güçlü bir olasilik vardir.

Sizin için bazi ipuçlari: Eger kredi ödeme ya da ilk iki yil içinde yeniden finanse eger kurumun bagli olarak, borç veren ipotek sigortasi primleri iade edilmez. Borçlulara nadiren bu konuda söyledim, çünkü az bilinen bir bonus.

Borç veren ipotek sigortasi (LMI) bir borçlunun% 80 bir kredi degerleme orani (LVR) astiginda ücret bir defaya mahsus sigorta primi. Yani, bu satin alma fiyatinin% 80’den fazla ödünç.

Borçlu fatura öder olsa da, sigorta ev sahibi için hiçbir koruma saglar. Bu borç veren ve ortaya bir ipotekli satis sonrasinda borçlu varsayilan veya bir eksiklik, o zaman ipotek sigorta borç veren fark ödeyecek gereken sigortaci arasinda bir sözlesme var.

Uzmanlar:
Mortgage Seçim, Avustralya’nin en büyük mortgage broker kredi hizmetleri müdürü Tim Donahoo, bu primleri nasil hesaplandigini ve binili olup olmadigini bilmek söyle dursun, ipotek sigortasi anlamak için yeterince kredi için oldugunu söylüyor. “Çogu insan% 95 kadar ödünç oldugunun farkindayiz ama yine de ipotek sigortasi kavramini anlamiyorum,” Donahoo diyor.

http://www.ainsureme.com/