Bu kez ben saglik sigortasi vardi

Hayatim uzun bir yol kat etti. Bu yasamak ve ögrenmek ve seyler her türlü yasamis oldu. Sigorta ve olmadan yasayan oldukça riskini olmustur. Bizim mali durumuna bagli olarak, ben sahip lehine çok ama genellikle olmadan gitti. Benim için her zaman destek büyük bir aile ile bir öncelik oldu. O zamanlar hiç gerekli degil için sansli.

Seninle bu hikayeyi paylasmak istiyorum. Bazilari bir orta yas krizi olarak adlandirilir olabilir ama kirk sekiz azindan benim kanatlarini için gerekli karar, aydinlatmak, belki büyük açik hava bakin. Her neyse esim kabullenmek ve istedigim her ne yapmami izin hazirdi. Ne istedigim bir bisiklet, bir motor ile nazikti. Hafta sonlari ben bu büyük açik hava bazi alma her yerde sürme oldu. Yalniz vakit zevk oldu ve hatta yeni arkadaslar edindim.

Bu tüm büyük kötü gitti bu yeni bazi arkadaslari ile oldu. Son iki ay boyunca her Cumartesi günü biz motosiklet için mükemmel bir büyük ülkenin geri yollar olan bir sehir için bir 200 mil yolculuk için yola geleneksel oldu. Ben grup yetismeye çalisiyordu bu yollardan biri üzerinde, yol bir egri geldi ve daralmis. Trafik geliyor ve ben hizli bir sekilde gidiyordu orada oldu. Ben bunu yapmak mümkün degildi.

Ben onlar benim aile temas zaman kötü benim sonbahar veya zarar ne oldugundan emin degilim. Tamamen bilinçsiz, iyi kadar baskin ve evden daha da oldu en yakin travma merkezine ulasim için acil helikopter gerekti edildi. Ben bir koma, bazi kirik kemikler ve kirik kafatasi bir hafta geçirdi. Kurtarma için iki hafta daha bana 25 gün travma merkezinde toplam konaklama verdi. Ev keresinde uzman çesitli ziyaretler, ilaç ve tedavinin bir yil daha çok ihtiyaci vardi.

Onun birkaç yil oldu bile hala tamamen iyilesti degilim ama hayatima devam aliyorum. Ben iyi bir saglik sigortasi haveing ??önemini sizi bilgilendirmek için bu söylüyorum. Iki yillik bir zaman az miktarda bir $ 225,000.00 sekme karti. Bizim saglik sigortasi plani cebinden bir yüksek indirilemeyen ve disari biz aylik ödeme yapmak mümkün oldugunu 5000,00 $ vardi. Denge benim Saglik Sigorta sirketi tarafindan kapliydi! Baska bir zamanda ben sarilmisti olmayabilir.