düzenli olarak araba sigortasi kontrol

Bu benim araba sigortasi kontrol etmek zamani geldi. Benim bazi arkadaslar yeni bir kaza sonrasi karsilastigi korku hikayesi duyduktan sonra, benim politikasinin düzenli kontroller sart oldugu belli oldu.

Birkaç ay önce, ben bilen bir adam aracin ulasti arabasinin yan çarpti. Onun araba sigortasi ödenmis veya o düsünüldü. O ve onun dava dosyasi için gittigimde, söz konusu araç üzerinde herhangi bir çarpisma sigorta yoktu. Bazi nasil, çarpisma ödeme onlarin baska bir araca geçis olmustu. Onlar sansliyiz. Sirket, hata düzeltmek için onlarla çalismak için istekli.

Onlar yaklasik yirmi bes yildir ve bu madde ile kisisel bir iliski vardi ayni firma ile olmustu gerçegi olmasaydi, muhtemelen bir gerçeklesti araba ve bunun için göstermek için hiçbir sey olurdu. Sonunda, araci dogru araç geri yanlis araba sigortasi geçis basardi. Onay sonunda “posta” idi.

Tüm insanlar çok sansli olacak. Bunun yerine felaket araç sigorta kapaklari görmek için bekleyen, politika ödemek her zaman kontrol edin. Bu kapsama yetersiz ya da sadece yanlis olabilir. Eger dogru araç için dogru araba sigortasi bakiyorsun emin olun – bu sirket ile sigortali birden fazla varsa.

Eger aradiginiz ise cevapsiz ediliyor ya da artik gereken bazi kapsama (degeri suretiyle daha az oldugu için birçok kisi kapsamli veya çarpisma sigorta ile eski araçlar karsilamak için tercih) olabilir eger herhangi bir indirim olup olmadigini bakin.

Ailem zor yoldan ögrendim ders ben onlardan ögrenmek tercih ediyorum biridir. Eger ve ne zaman bir olur endiselenmenize gerek yok bu yüzden bir kaza oldugunu daha önce iki kez araç sigorta kontrol edin.