eldery insanlar için hayat sigortalari alma konusunda ipuçlari

Yasiniz büyüdükçe, daha zor ve hayat sigortasi almak için daha pahali olacak. Sirketler bir sürü hayat sigortasi yaslilar için sunmuyoruz olmasidir. Bu sirketler bir set yas ve daha sonra da bu yasin üzerindeki herkese politikalar sunmaz. Bu nedenle, güvenilir bir sirket bulmak için bazi iyi arastirma yapmak zorunda olacak. Eger kabul edilme sansinizi artirmak yardimci olabilecek bazi ipuçlari sunlardir:

1. Sigarayi birakin! Bu, çok para tasarruf edecek. Ayni zamanda çok daha fazla olasilikla sizin için tam bir hayat sigortasi almak mümkün yapacaktir.

2. Eger yapilan herhangi bir tavsiye edilen testler de dahil olmak üzere tam bir saglik kontrolü olsun emin olun. Bu sigorta sirketleri risk alarak nefret ama size saglik durumunun iyi oldugunu kanitlamak için mümkün olup olmadigini, sizin yaslilar için hayat sigortasi almak için daha çok olacagini göreceksiniz. Ailenizin bu daha da sansinizi artirmak gerektigi gibi uzun, saglikli bir yasam öyküsü varsa onlara da yararlidir.

3. Sigorta sirketi ögrenirse, o zaman aileniz ödenmez, çünkü uygulama üzerinde yalan asla.

4. Garanti kabul sunan bir sigorta sirketi arayin. Bu kapsama alacak garanti olsa da, yine de bazi seyler sinirli olabilir çünkü politikasi yakindan bakmak ya da bir bekleme süresi geçmesi gerekir isteyeceksiniz. Diger sartlar ve bu sirketlerin yerine koyacagiz kosullari da vardir.

Bu yaslilar için hayat sigortasi almak için biraz zor olsa da bunu yapmak mümkün degildir. Yasli insanlar hala bir hayat sigortasi alabilirsiniz ama onlar yakindan politika bakmak için dikkatli olmak gerekir. Bu kisitlamalar yerine konulmustur ne dikkat isteyeceksiniz, hangi özelliklerin politika içinde yer almaktadir ve ne kadar sizin için mevcut olan en iyi kapsama alani için maliyet gidiyor.