En çok ihtiyaciniz oldugunda para tasarrufu – Çocugunuza için iyi bir araba sigortasi orani elde

Eger araba için genç sigorta isterseniz, burundan ödemeye hazir. Bu genç insanlarin yasli göre daha fazla kaza sahip olma egilimi ve sigorta sirketleri tüm çok iyi biliyoruz ki hayatin talihsiz bir gerçektir.

Sigorta sirketi sigorta için daha pahali kadinlara göre daha yüksek risk olarak erkek ile, çocugun cinsiyet bagli olarak, ve bu nedenle saglayan Genç orani bazi fark olacaktir. Tüm maçlarda, 16 yas ve kaza olan 19 arasinda birinin olasiligini 19 üzerinden daha dört kat daha fazladir. Kendilerini ve aile karsilamak için daha fazla sarj etmek için sigorta sirketleri suçlu zor.

Genç sigorta pahali, ama çocugunuzun iyi notlar varsa, bu bir indirim dogru güvenebilirsiniz. B ortalama veya yüksek korumak Gençler genellikle daha az akademik edebilmek ögrenci sigorta maliyeti ne kendi ana dörtte üçü mal olacak. Ayrica genç iyi sürüs beceri ve tamamlanmis güvenlik dersi ögrendi emin olun. Bu derslerden sertifika olan bir düzenli küçük toplami olabilir,% 10 için kaydedebilirsiniz.

Primleri üzerinden para tasarrufu diger önemli faktör gençler ve yetiskinler için de geçerli. Temiz tutun! Sürüs kayit olmasidir. Biletler ve trafik ihlalleri prim hizla artan gönderebilirsiniz. Bir kez daha, cinsiyet erkek ile karsilastirildiginda suç basina prim daha az artis yasandigi kadin ile, bir sorun haline gelir.

Bu haksiz ve önyargili gibi görünüyor, ama bu kisisel bir sey oldugunu hatirlamak zorunda. Sigorta sirketleri ne olursa olsun cinsiyet, sizin genç için en düsük sigorta masraflari istiyorum eger öyleyse, sayilari konusturun, sadece onlar bir sürücü kursu tamamladim emin olun unutmayin, onlar trafik ve yasa ile beladan uzak tutmak ve aldiklari notlari tutmak.