ev sahipleri sigorta teklifi – gerçekten ihtiyacim var

Bir ev sahipleri sigorta teklifi gerçekten gereken bir sey olup olmadigini merak bir kiraci var mi? Bu kapsama konusunda kararsiz iseniz Peki, burada düsünmek bazi seyler vardir. Hepimizin bildigi gibi bir ev veya daire kiraci sigorta poliçesi, yangin, hirsizlik ve diger tehlikelere durumunda da içerigini yerini alacak. Bu kadar önemli, ama politika bu tür de diger pek çok sekilde sizi kapsar.

Eger, ya da bir arkadas, ev sahibinin maddi hasar olsaydi, politika zarar kapsayacak. Birine zarar almak için olsaydi sorumluluk kapsaminda korunan ve liste uzayip gidiyor olurdu. Burada kiraci sigorta poliçesi için ana parçalari bazilaridir.

Içindekiler Kapsama Ben her zaman herhangi bir politika yerine koyma maliyeti kapsama olmasini öneriyoruz. Bunu yapmazsaniz o zaman gerçek nakit degeri alirsiniz, ve mülkiyet yasina bagli olarak, birkaç kurusa olabilir.

Yenileme maliyeti kapsama çok ucuz ve kapali kaybi varsa, sizin madde yerine mevcut maliyet, süre geri olacak demektir.

Indirilecek Sen bir politika indirilemeyen seçmeniz gerekir. 250 $ ve – $ 500 Standart muafiyetler 100 $ vardir. Tabii ki, daha yüksek muafiyet, alt politika prim.

Her ev veya daire kiraci sigorta poliçesi kullanin Of Kaybi kullanim kaybi koruma içerir. Herhangi bir nedenle daire yasayamaz Eger Lütfen tasiyabilirsiniz kadar, politika yemek ve konaklama masraflari kapsayacak

Diger Kapsama Seçenekleri pahali taki veya baska koleksiyonu var mi? Tam bir kaybi durumunda bu ögeleri kapsayacak sekilde onay ekleyebilirsiniz. Bu kürk, elektronik, vb içerir

Ev sahipleri sigorta ne kadar? Bu çok ucuz, ve bunu nerede yasadiginiza bagli olarak sadece içerik kapsaminda 25.000 $ için 20 $ bir ay olabilir. Ben size bir kiraci iseniz ev kiraci sigorta poliçesi sahip olmanin degerini görebilirsiniz düsünüyorum. Düsük maliyetli ve yüksek faydalari onlari gerçek bir varlik olun.

Tüm Haklari Saklidir. Haklari yeniden yazdirin: Etkin tüm baglantilari birakmak ve herhangi bir sekilde makaleyi düzenlemek yok sürece bu yazi baski olabilir.