küçük baski okumak

Bir hayat sigortasi satin düsünün küçük baski okuma uyari yankilari, potansiyel politika sahipleri için kocaman bulunmaktadir. Bu islemeden önce yakin ayrintili olarak küçük baski, okuma, kurulu bir finansal hizmetler sirketi, ya da düz bir süpermarket zinciri de raftan olsun, her zaman büyük fayda olacaktir.

Hayat sigortasi sektörünün anlik yüklenim daha popüler olmasiyla birlikte üzerinde 50s ve sigorta için ‘herhangi bir tibbi’, sigorta poliçeleri ile, son yillarda degisti. Örnegin, son Asda ve 50 arti müsteriler için Tesco hayat sigorta poliçeleri, bir yaslilik için yasamak olanlar için pahali olabilir.

Bu müsteriler sadece sinirli bir miktarda döner olacak bir politika için çati üzerinden ödeme sonunda anlamina gelir. Hayat sigortasi uzmanlar politikalari kiniyoruz, ama bir karar sadece pazar arama bir bütün ile yapilabilir açikça yapmazlar.

Bu Asda yanit olarak, son zamanlarda Tesco tarafindan saglanan üzerinde 50s politikasi yorumlar yapti.

ASD, Gideon Ingham, at Sigorta Baskani bildirildi söyledi: “Tesco teklifini tüketicilerin sigortasini ödeyecek çok daha fazla ödemek zorunda olabilir gibi haksiz olan tüm diger üzerinde 50s hayat kapak ürünleri baska bir ektir Biz anlayamiyorum. neden pazara yeni bir ürün üzerinde bir kap var degil. her küçük prim Tesco yardimci olur ve biz onun sunan gözden geçirmek ve bir kap tanitmak için onlara sormak gibi bu piyasaya görünüyor. ”

Ingham bildirildi devam etti:. “Çok uzun bir süre, fazla 50s Hayat Kapak sigortalilara binlerce ödendigi daha prim çok daha fazla ödemek zorunda tarafindan daha uzun yasamak için cezalandirilmis ASD bir tüketici sampiyon olarak uzun soluklu bir üne sahiptir ve gidecek . ekstra mil Yeni kapak birkaç tüy firfir gidiyor haksiz müsterileri cezalandirmak degil politikalari belirlemek için, ancak bu müsteri grubu oldukça tedavi edildi yüksek zamani – bu yüzden tüm 50s hayat politikalari üzerinde prim bir kap koymak gerektigini düsünüyorum ödemeler. “