neden ev sahibi sigorta için çok fazla ödeme ve nasil durdurmak için konum

Çogumuz ihtiyacimiz, ya da çok fazla ödeme degil emin olmak için diger sirketlerle oranlarini karsilastirmak için zahmet etmeyin kapsama alani için ödeme yapiyorsaniz görmek için bizim ev sahibi politikalari kontrol etmek için rahatsiz asla.

Eger Yüksek kalitede bir sirket ile ucuz ev sahibi orani aldiginizdan emin olmak için nasil Iste …

ev sigorta – degil arazi

Sizin arazinin degeri içerir çünkü degeri takdir ediyor için ev sigorta yok. Sadece ev yeniden insa ve kisisel esyalarini degistirmek için ödemek için yeterli sigorta istiyorum.

Ev yeniden insa maliyeti anlamaya, yerel bir olusturucu veya metrekarelik insaat maliyetleri Bölgenizde ne emlakçi sormak, sonra evinizin kare görüntüleri ile bu rakam çarpin. Kisisel esyalarini yenileme maliyeti anlamaya için, sahibi her seyin degerini ekleyin.

indirilemeyen artirmak

Indirilemeyen sizin sigorta ödeyecek önce bir iddia dogru ödediginiz para.

250 $ 500 $ indirilemeyen artirarak size prim% 15 kadar tasarruf edebilirsiniz. 1000 $ ‘a bu artan% 25 kaydedebilirsiniz. Sadece bir iddia ödemek zorunda gerektigini artis göze emin olun.

sizin politikalari paket

Ayni sirket araciligiyla otomatik ve ev sahibi sigorta satin alma sigorta kadar% 15 kaydedebilirsiniz.

Size tüm indirimler olsun

Sigortacilar her zaman ilkenizde için uygun konum tüm indirimler dahil degildir. Onlari almak emin olmak için, sigortaci çagri, sizin için hak tüm indirimler hakkinda sormak, ve politika onlari dahil ettik.

oranlarini karsilastirmak

Oranlar ayni politikasi için yüzlerce dolar bir sirket digerine, bir yil göre degisebilir. Ev sahibi sigorta en iyi fiyat almak için en iyi yolu, farkli firmalardan oranlarini karsilastirmak ve ucuz bir seçmektir.

Bir sigorta karsilastirma web sitesine giderek kolayca ve hizli bir sekilde yapabilirsiniz. Tek yapmaniz, tirnak almak bunlari karsilastirmak, sonra en iyi kapsama ve en iyi orani sunan sirket seçmek için basit bir çevrimiçi anket doldurmak.